Skrzynka intencji do Nowenny do Matki Bożej Miłosierdzia

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
20 wpisów.
Iwona napisał/a 4 maja 2023 o 09:34
Ukochana Maryjo Matko proszę o łaskę uzdrowienia duchowego mojej mamy Jadwigi i uwolnienia od uczuć nienawiści oraz dar pojednania i przebaczania dla moich rodziców, aby nastała zgoda i pokój oraz wzajemny szacunek.
Jan napisał/a 13 kwietnia 2023 o 22:00
Panie Jezu proszę o błogosławieństwo w konkursie dla Michała, zdrowie, ochronę od zła, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż i dary Ducha Świętego dla całej rodziny. Amen
Iwona napisał/a 13 kwietnia 2023 o 19:29
Proszę o pomoc w modlitwie za mojego męża. Niech BÓG ześle aniołów, które będą mu pomagać i chronić w jego pracy. Błagam o modlitwę.
Anonim napisał/a 7 kwietnia 2023 o 13:32
Proszę o łaski dla ks. Marka. Niech Michał Archanioł wspomaga go w walce ze złem. Za mieszkańców Łukawca aby męka Pańska była dla nich wskazówką i nauką, a jego Zmartwychwstanie nadzieją na lepsze jutro.
Jan napisał/a 23 marca 2023 o 18:30
Przez Najświętszą Krew Pana Jezusa proszę Boga Ojca za przyczyną Matki Bożej Miłosierdzia o przebaczenie grzechów, ochronę przed złem, zdrowie, dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie dla Nataszy, Michała, Martyny, Jana, Teresy, Ireny, Zenona oraz rodzin Piotra, Beaty, Kazimierza, Agnieszki, Anny, Eweliny, Włodka, Joanny i Piotra. Amen
Jadwiga napisał/a 22 marca 2023 o 02:22
Kochana Mateczko proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża Artura, proszę o uleczenie go z guza i wszystkich ukrytych chorób. Prosi Jadwiga Kochana Mateczko proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony Jadwigi z bólów głowy, kręgosłupa, ucha, nadciśnienia tętniczego oraz z ogólnego osłabienia organizmu. Prosi Artur
Izabela napisał/a 2 marca 2023 o 00:09
Maryjo w Swoich Dłoniach ukryj mnie i moją mamę przed krzywdą. Maryjo pod Swoim Matczynym Płaszczem schowaj nas przed koszmarem. Maryjo w Swoim Sercu zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy, oraz rozwiąż je pomyślnie i szczęśliwie. Pani usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Maryjo okaż litość dla Polski i Polaków, zakończ tą ciemność, zło i koszmar w kraju. Powstrzymaj rząd przed dalszym niszczeniem i krzywdzeniem Polski. Izabela
Anna napisał/a 24 lutego 2023 o 13:41
Matko Boża Miłosierdzia proszę o zdrowie i opiekę dla mamy Marii. O błogosławieństwo Boże dla naszej całej Rodziny. O miłość, szacunek oraz zrozumienie w rodzinach. Mateńko wstaw się do Jezusa Miłosiernego za małżeństwa- Justyny i Marcina, Haliny i Piotra, Ewy i Tadeusza, Ani i Mateusza. Jezu Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie.
Anna napisał/a 24 lutego 2023 o 13:34
Matko Miłosierdzia dziękuję, przepraszam i proszę. Dziękuję za wszystko co z woli Bożej posiadamy, za męża, dzieci, dom, pracę, zdrowie, bliskich, pokój w Ojczyźnie. Przepraszam za grzechy aborcji, eutanazji, pijaństwa, że wciąż kochamy Boga za mało, nie mamy czasu by przebywać z Nim. Proszę o nawrócenie wszystkich grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.
Jan napisał/a 23 lutego 2023 o 22:57
Ojcze Niebieski w imię Pana Jezusa Chrystusa za przyczyną Matki Miłosierdzia proszę dla: Nataszy, Michała, Janusza, Martyny, Ireny, Hani, Jana oraz rodzin: Anny, Zenona, Eweliny, Sandry, Piotra, Olka, Kazimierza, Ani, Mikołaja, Agnieszki i Joanny o miłosierdzie nad grzechami, pomoc Ducha Świętego w ważnej sprawie, ochronę od zła, zdrowie i błogosławieństwo w całym życiu. Amen
Bóg zna napisał/a 23 lutego 2023 o 18:26
O zdrowie po operacji i o sprawność ruchową.
Nn napisał/a 23 lutego 2023 o 15:49
Prosimy o zachowanie Ukrainy Polski i świata od wojny, o opamiętanie dla Rosji i pokój dla Ukrainy. O nawrócenie i pokutę dla ludzkości i urzędników unijnych, aby Polska na zawsze pozostała wierna Bogu i Ewangelii. O mądrość dla Polaków.
Izabela napisał/a 14 lutego 2023 o 23:02
Maryjo w Swoich Dłoniach ukryj mnie i mamę przed krzywdą. Maryjo pod Swoim Matczynym Płaszczem schowaj nas przed koszmarem. Maryjo w Swoim Sercu zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy, oraz rozwiąż je pomyślnie i szczęśliwie. Pani usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Maryjo okaż litość dla Polski i Polaków, zakończ tą ciemność, zło i koszmar w kraju. Izabela
Anna napisał/a 9 lutego 2023 o 07:37
Matko Boża Miłosierdzia proszę o głęboka wiarę dla naszej całej Rodziny, o nawrócenie wszystkich grzeszników, przemianę serc i szczerą spowiedź, miłość, przebaczenie i dobre relacje w małżeństwach. Niech Bóg w Trójcy Jedyny zawsze będzie na pierwszym miejscu. Niech się wypełnia wola Boża w każdym z nas. O dary Ducha św. i dobre wybory życiowe , uwolnienie z uzależnień. Mateńko przepraszamy za grzechy nasze i całego świata, dziękujemy za opiekę, za każdego człowieka postawionego na naszej drodze. Bóg zapłać.
Izabela napisał/a 25 stycznia 2023 o 22:20
Jezu w Swoich Dłoniach ukryj mnie i moją mamę. Jezu w Swoich Ranach schowaj nas. Jezu w Swojej Krwi zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy. Jezu przez Swoją Krew rozwiąż te problemy pomyślnie i szczęśliwie. Panie usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Jezu okaż litość dla Polski i Polaków, zakończ tę ciemność, ten koszmar i zło w kraju. Prosi Izabela.
Jan napisał/a 6 stycznia 2023 o 14:13
Proszę Ojca Przedwiecznego w imię Pana Jezusa Chrystusa i za wstawiennictwem Matki Bożej Miłosierdzia o miłosierdzie nad grzechami, dary Ducha Świętego, ochronę przed złem, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo w całym roku 2023 dla rodzin: Ani, Mikołaja, Nataszy, Eweliny, Wioli, Beaty, Agnieszki, Joanny, Janusza, Zenona, Ireny, Teresy, Anny i Sławomira.
S. napisał/a 2 stycznia 2023 o 09:06
Mateczko Ukochana, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny, pomóż wytrwać w duchowych postanowieniach, wspieraj i prowadź w nowym roku.
K. napisał/a 28 grudnia 2022 o 21:43
Maryjo, Matko Kapłanów, otaczaj Swą Matczyną miłością i opieką naszego Proboszcza ks. Marka. Chroń go przed wszelkim złem i prowadź.
Twoja czcicielka napisał/a 28 grudnia 2022 o 21:40
Maryjo, Mateńko kochana i dobra, proszę Cię cały sercem o łaskę zdrowia dla Witka. Spraw, by powrócił do sił i zdrowia.
Twoja córka napisał/a 28 grudnia 2022 o 21:35
Maryjo, Najukochańsza Matko proszę Cię o dar nawrócenia dla mojego męża i powrót do Kościoła. Uwolnij go od złego ducha i przemień jego serca, a mnie i moich bliskich obdarz łaską cierpliwości i wytrwałości. Wspieraj, chroń całą moją rodzinę i prowadź nas.