1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Kowal, Śliż, Zdeb, Janok, Buszta.
  2. Różaniec przed sumą 12 listopada poprowadzi Róża pani Edyty Więcek.
  3. Za nami Uroczystość Wszystkich Świętych. Dziękuję pani Agnieszce Rogali i Elżbiecie Stróż za dekorację w kościele, Parafialnemu Zespołowi Caritas za dekoracje na cmentarzu i oznakowanie drogi; panu Organiście, ministrantom i lektorom za przygotowanie procesji na cmentarz. Panom Romanowi Nodze, Andrzejowi Antasowi i Sławomirowi Zdunowi za prace przy cmentarzu.
  4. W środę, 8 listopada, zakończenie Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych. Tego dnia zakończymy nabożeństwa wypominkowe.
  5. W sobotę, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w piątek o 16.00. Po niej wszyscy są zaproszeni do szkoły na program artystyczny przygotowany przez naszych nauczycieli i uczniów oraz na wspólny śpiew pieśni patriotycznych i religijnych wraz z Zespołem Łukawianie. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa, w szczególności grupy i organizacje działające na terenie naszej parafii, w tym Druhów OSP z pocztem sztandarowym. Zachęcam również do uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez wywieszanie flag narodowych.
  6. W niedzielę, 12 listopada, będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pragniemy wesprzeć duchowo i materialnie wiernych żyjących w warunkach wojny na Bliskim Wschodzie. Na ten cel zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek.
  7. Składam serdeczne Bóg Zapłać za wszystkie ofiary złożone z okazji zgłoszonych Wypominków. Jest to dla mnie wyraz uznania i Waszej wdzięczności za moją posługę duszpasterską w naszej parafii.

 

Intencje mszalne (6 listopada – 12 listopada):

 

poniedziałek (6 listopada) – godz. 17.00: 

+ Bronisława i Józef Lech;

+ Marianna Piekło (greg. 6);

+ Antonina Pawlus – int. od Marii Kani z rodziną;

wtorek (7 listopada) – godz. 17.00: 

+ Józef Pietraszek;

+ Marianna Piekło (greg. 7)

+ Antonina Pawlus – int. od rodziny Gilarskich;

środa (8 listopada) – godz. 17.00:

W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach;

+ Marianna Piekło (greg. 8);

+ Antonina Pawlus – int. od rodziny Podwiązków;

czwartek (9 listopada) – godz. 17.00:

+ Aniela i Wincenty Rogala;

+ Marianna Piekło (greg. 9);

+ Antonina Pawlus – int. od rodziny Starzewskich;

piątek (10 listopada) – godz. 16.00:

1) W intencji Ojczyzny – o wszelkie potrzebne łaski, obronę przed złem i o pokój; 2) + Ryszard, Maria, Bartłomiej;

+ Marianna Piekło (greg. 10);

+ Antonina Pawlus – int. od rodziny Kolców ze Strażowa;

sobota (11 listopada) – godz. 17.00:

+ Józef Gaweł;

+ Marianna Piekło (greg. 11);

+ Antonina Pawlus – int. od rodziny Rudzkich;

niedziela (12 listopada):

7.30W intencji parafian;

10.30 – + Piotr Kamiński – w 1 rocznicę śmierci – int. od Rodziców;

14.00W int. Karoliny Czekajskiej – z okazji 18-tych Urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu;

+ Marianna Piekło (greg. 12);

+ Antonina Pawlus – int. od Zofii Grzebyk i Zofii Kuźniar;