1. Dzisiaj, 29 października, przy naszym kościele organizujemy zbiórkę do puszek w ramach tzw. Zbiórki Jesiennej, na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Serdeczne Bóg Zapłać za zrozumienie i ofiarność.
 2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: dwie rodziny Wierciochów, Stasicki, Grata, Pasierb.
 3. Różaniec przed sumą 1 listopada poprowadzi Róża pani Marii Ornat, 5 listopada: Róża pani Anieli Nogi.
 4. We wtorek, 31 października, od godz. 15.00 do 17.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania, przygotowującego nas do Uroczystości Wszystkich Świętych, Dnia Zadusznego oraz I piątku miesiąca listopada.
 5. We wtorek zakończymy nabożeństwa październikowe. Tego dnia na nabożeństwo zapraszam szczególnie dzieci i proszę, aby zabrały ze sobą książeczki z naklejkami.
 6. W środę będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę: o30, 10.30 i o 14.00. Po Mszy św. o godz. 10.30uroczysta procesja na cmentarz i modlitwy za naszych zmarłych. Po Mszy św. o godz. 14.00 będziemy modlić się na Różańcu w intencji osób, które zmarły w tym roku. Modlitwy wypominkowe rozpoczniemy 2 listopada.
 7. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św. o 7.30 i o godz. 17.00. Po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo wypominkowe połączone z procesją na cmentarz, w czasie której w sposób szczególny modlić się będziemy za zmarłych strażaków z naszej OSP.
 8. Proszę, aby w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny nie parkować wzdłuż drogi prowadzącej do cmentarza. Utrzymujmy na drodze ruch jednokierunkowy.
 9. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu będą kwestować członkowie naszej Parafialnej Caritas, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym z naszej parafii oraz na utrzymanie i remont zapomnianych grobów na naszym cmentarzu, oraz na zakup kwiatów na cmentarz.
 10. Serdeczne Bóg Zapłać panu Eugeniuszowi Świderkowi, państwu Marii i Romanowi Pokrzywom, którzy ofiarowali do naszego kościoła chryzantemy. Pani Agnieszce Rogali dziękuję za przyozdobienie kościoła kaiwatami.
 11. W miesiącu listopadzie w pojemniczku na Ziarno Słowa Bożego znajdziemy karteczki z imionami naszych zmarłych parafian. Losując konkretnego zmarłego wspomóżmy go chociażby krótką modlitwą.
 12. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zachęcam do modlitwy w intencji kapłanów – tych, którzy pracowali w naszej parafii, tych, którzy pochodzą z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
 13. I piątek miesiąca: o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja prywatna do godz. 17.00.
 14. I sobota miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać w Zakrystii. Po Mszy Świętej nabożeństwo Pierwszosobotnie i zmiana tajemnic różańcowych.
 15. W tym tygodniu na nabożeństwa październikowe w sposób szczególny zapraszam:

Na poniedziałkowe – dzieci ze Szkolnego Koła Caritas;

Na wtorkowe – wszystkie dzieci;

 

Intencje mszalne (30 października – 5 listopada):

 

poniedziałek (30 października) – godz. 17.00: 

+ Tadeusz Kuźniar – int. od siostry z rodziną;

+ Ryszard Tomasik (greg. 30);

+ Antonina Pawlus – int. od syna Marcina z żoną;

wtorek (31 października) – godz. 17.00: 

+ Jan i Bronisław – z rodziny Wierciochów;

+ Antonina Pawlus – int. od syna Marcina z żoną;

środa (1 listopada):

7.30  –   + Józef i Józefa Siłka; + Krystyna i Władysław Ślęczka; + Emilia i Franciszek Basista;

10.30  – 1) W int. parafian; 2) + Luiza Siłka – w rocznicę śmierci;

14.00  – + Tadeusz;

+ Marianna Piekło (greg. 1);

+ Antonina Pawlus – int. od wnuka Ksawerego;

czwartek (2 listopada):

7.30  –  + Franciszek, Emilia, Czesław, Emilia, Tadeusz;
17.00  – + Ryszard Tomasik – w 3 rocznicę śmierci;

+ Marianna Piekło (greg. 2);

+ Antonina Pawlus – int. od Urszuli;

piątek (3 listopada) – godz. 17.00:

+ Wiesław Dobrzański;

+ Marianna Piekło (greg. 3);

+ Antonina Pawlus – int. od syna Grzegorza;

sobota (4 listopada) – godz. 17.00:

+ Marek;

+ Marianna Piekło (greg. 4);

+ Antonina Pawlus – int. od wnuka Damiana;

niedziela (5 listopada):

7.30 – 1) W intencji parafian; 2) W intencji Edwarda Kasiaka – z okazji 70-tych Urodzin – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia – int. od żony z dziećmi i wnukami;

10.30 – + Małgorzata, Urszula, Sławomir – w rocznicę śmierci;

14.00 – + Tadeusz, Stanisław, Julia, Andrzej – z rodziny Dominów;

+ Marianna Piekło (greg. 5);

+ Antonina Pawlus – int. od Moniki Nutowskiej z rodziną;