We wrześniu br. Rycerze Kolumba zainicjowali nowy program Życie Mam, którego celem jest wsparcie Domów Samotnej Matki prowadzonych przez podmioty katolickie w całej Polsce. W ramach tego programu rozpoczęła się ogólnopolska peregrynacja Ikony św. Józefa organizowana przez Rycerzy Kolumba.

Do naszej parafii św. Józef wraz z Rycerzami przybył, 26 listopada. Msza św. rozpoczęła się od uroczystego powitania wizerunku tego wyjątkowego Świętego. Po Eucharystii wspólnota parafialna trwała wraz ze św. Józefem na adoracji przy Jezusie Eucharystycznym. Po niedzielnych Mszach świętych odnowiliśmy zawierzenie naszej parafii, a w szczególności mężczyzn, opiece św. Józefa.

Podczas nawiedzenia ikony św. Józefa parafianie mieli możliwość zakupienia modlitewników i kalendarzy, z których dochód przeznaczony był na rzecz Domu Samotnej Matki.