1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Przy naszym kościele przeprowadzona jest zbiórka do puszek na rzecz uzdolnionej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin, której udzielana jest pomoc w zdobywaniu wykształcenia. Dzieci i młodzież ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają również kremówki papieskie. Bóg zapłać za ofiarność.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę, dokupione kwiaty i ofiarę 150 zł. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Moskwa, Urban, Mączka, Stopa, Rzucidło.
  3. Różaniec przed sumą 17 października poprowadzi Róża pana Stanisława Chmiela.
  4. W tym tygodniu na nabożeństwa październikowe w sposób szczególny zapraszam:

Na poniedziałkowe – uczniów z kl. IV

Na wtorkowe – uczniów klasy V

Na środowe – uczniów z kl. VI i VII

Na czwartkowe –  dzieci najmłodsze

Na piątkowe – uczniów z kl. VIII

Na sobotnie – członków Parafialnej AK

Na niedzielne – dzieci kl. III

  1. Wszystkich, którzy odmawiają Nowennę Pompejańską i tych, którzy chcą się wspólnie pomodlić, zapraszam dzisiaj na godz. 17.00 na modlitwę różańcową.
  2. W piątek 15 października przeżywać będziemy Dzień Dziecka Utraconego. Dzień ten ma na celu pomoc duchową rodzicom po stracie dziecka oraz przywołać pamięć wszystkich dzieci zmarłych na każdym etapie życia i z jakiegokolwiek powodu. Zachęcam i zapraszam do modlitwy w tej intencji szczególnie podczas nabożeństwa październikowego.
  3. W tym tygodniu przypada III piątek i III sobota miesiąca. Zachęcam do wspólnej modlitwy w Nowennie do Miłosierdzia Bożego i w Nowennie do św. Jana Pawła II.
  4. Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. W ostatnim miesiącu zebraliśmy 4 412 zł. 17 października przypada również niedziela misyjna. Zbiórka do puszek przeznaczona będzie na misje. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarność.
  5. W III niedziele miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 (po Mszy św.) do godz. 18.00. O godz. 17.00 Nowenna Pompejańska, a na koniec kolejny fragment Ewangelii św. Jana.

 

Intencje mszalne (11 października – 17 października):

 

poniedziałek (11 października) – godz. 17.00: 

+ Stanisława, Stanisław, Stanisław;

+ Jan Chyłek ( greg. 11);

wtorek (12 października) – godz. 17.00: 

+ Paweł Tomaka;

+ Jan Chyłek ( greg. 12);

środa (13 października) – godz. 17.00:

+ Józef Nowak;

+ Jan Chyłek ( greg. 13);

czwartek (14 października) – godz. 17.00:

+ Stanisława Nowak;

+ Jan Chyłek ( greg. 14);

piątek (15 października) – godz. 17.00:

W int. p. Teresy Głowiak, z okazji imienin – z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

+ Jan Chyłek ( greg. 15);

sobota (16 października) – godz. 17.00:

+ Stanisław Kwiatkowski – w 7 rocznicę śmierci – int. od córki Iwony z rodziną;

+ Jan Chyłek ( greg. 16);

niedziela (17 października):

7.30W intencji parafian;

10.30 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla Moniki, Pawła i Sandry;

14.00Dziękczynna za 100 lat życia, za wszystkie otrzymane łaski i błogosławieństwo Boże z prośbą o dalszą opiekę Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej Miłosierdzia, ulgę w cierpieniu i szczęśliwą śmierć dla Marianny Piekło;

+ Jan Chyłek ( greg. 17);