1. Dzisiaj Dożynki Diecezjalne w Rzeszowie przy Katedrze. Dziękuję delegacjom z naszej parafii, które z wieńcami udają się na tę uroczystość.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za zakupione kwiaty. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Węglowski, Golonka, Ryndak, Ryndak i Wiercioch.
  3. Różaniec przed sumą 1 września poprowadzi Róża pani Marii Myrda.
  4. Raz jeszcze dziękuję za udział we Mszy św. dożynkowej, którą dziękowaliśmy Bogu za Jego błogosławieństwo w naszej pracy, szczególnie w pracy rolników i za Jego Opatrzność.
  5. W związku z tym, że w pierwszą sobotę miesiąca będzie mieć miejsce piesza pielgrzymka do Leżajska, wizyta u chorych odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia od godz. 9.00.
  6. 1 września – Dożynki Ogólnopolskie na Jasnej Górze. Delegacje z wieńcami z naszej parafii zachęcam do udziału w tych uroczystościach, które są pięknym wyrazem wdzięczności wobec Matki Bożej i Bożej Opatrzności.
  7. Udających się na pielgrzymkę do Leżajska proszę o złożenie wypełnionych Kart Zgłoszeniowych w zakrystii, do 1 września.
  8. Początek Nowego Roku Szkolnego w poniedziałek 2 września. Msze św. w kościołach Łukawca o godz. 8.00, uroczystości w szkole o godz. 9.30.
  9. Ogłoszenie p. Dyrektor ZS w Łukawcu: W dniu 29.08.2019 r./tj. czwartek/ o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne z Rodzicami dzieci przedszkolnych.

 

Intencje mszalne (26 sierpnia – 1 września):

 

poniedziałek (26 sierpnia) – godz. 18.00: 

+ Fabian i Maria Wiercioch;

+ Józef Noworól – int. od rodziny Pietraszek;

wtorek (27 sierpnia) – godz. 18.00: 

+ Maria Gaweł – int. od Róży p. Edyty Więcek;

+ Józef Noworól – int. od mieszkańców Kłapówki;

środa (28 sierpnia) – godz. 18.00: 

+ Bronisława i Henryk Urban;

+ Józef Noworól – int. od żony z rodziną;

czwartek (29 sierpnia) –  godz. 18.00:

W 18 rocznicę Urodzin Patrycji – z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Miłosierdzia w dorosłym życiu;

+ Józef Noworól – int. od Haliny i Grzegorza Rogoz;      

piątek (30 sierpnia) – godz. 18.00:

+ Tadeusz Dziedzic;

+ Józef Noworól – int. od koleżanek i kolegów córki Agnieszki z firmy Globinit;

sobota (31 sierpnia) – godz. 18.00:

+ Kazimierz Nowak – int. od syna Adama z rodziną;

+ Józef Noworól – int. od koleżanek i kolegów córki Agnieszki z firmy Globinit;

niedziela (1 września):

7.30  –   + Bronisław Myrda – w dniu imienin – int. od żony;

10.30  –  O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla parafian – int. od mieszkających od początku Łukawca do kościoła;

14.00  – W int. parafian;

+ Józef Noworól – int. od rodziny Cebo;