1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za zakupione kwiaty. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Domino, Moskwa, Kuźniar, Kuźniar i Myrda.
  2. Różaniec przed sumą 4 sierpnia poprowadzi Róża pana Józefa Stróża.
  3. We wtorek (30 lipca) Msza św. będzie rano, o godz. 7.30.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – zapraszam na Mszę św. i modlitwę w intencji kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii, którzy nam pomagają, naszych księży rodaków i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  5. I piątek miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00 i modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia. Możliwość spowiedzi od godz. 16.00 – zapraszam wszystkich, którzy obchodzą I piątki miesiąca i wszystkich, którzy potrzebują sakramentu pojednania. W piątek (2 sierpnia) istnieje również możliwość uzyskania odpustu zupełnego „Porcjunculi”. Zachęcam do modlitwy w naszym kościele.
  6. I sobota miesiąca – wizyta u chorych od godz. 9.00 (proszę zgłaszać chorych w zakrystii). Msza św. o godz. 18.00, na którą zapraszam w szczególności Róże Różańcowe i osoby, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.
  7. W niedzielę (4 sierpnia) wyrusza 42 Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszam do duchowego towarzyszenia pielgrzymom poprzez śledziennie relacji na antenie Radia Via. Pątników z naszej parafii, którzy wyruszą na trasę pielgrzymkową, zapraszam na Mszę św. w sobotę – będziemy się modlić o błogosławieństwo Boże dla nich.

 

Intencje mszalne (22 lipca – 28 lipca):

 

poniedziałek (29 lipca) – godz. 18.00: 

+ Maria Kłęk – w 10 rocznicę śmierci;

+ Maria Gaweł – int. od brata Stanisława z rodziną;

wtorek (30 lipca) – godz. 7.30: 

+ Emilia Czekajska – od koleżanek i kolegów z pracy synowej Edyty;

+ Maria Gaweł – int. od Bogdana Gawła rodziną;

środa (31 lipca) – godz. 18.00:

+ Maria Nowak;

+ Maria Gaweł – int. od Bogdana Gawła rodziną;

czwartek (1 sierpnia) – godz. 18.00:

+ Tomasz Bielecki – int. od parafian;

+ Maria Gaweł – int. od Krystyny Lęcznar;

piątek (2 sierpnia) – godz. 18.00:

+ Janina, Mieczysław, Wojciech – w rocznicę śmierci Janiny;

+ Maria Gaweł – int. od rodziny Golców i Guzków;

sobota (3 sierpnia) – godz. 18.00:

+ Maria Tomaka – w 17 rocznicę śmierci;

+ Maria Gaweł – int. od Anny Wantrych z rodziną;

niedziela (4 sierpnia):

7.30  –   W int. parafian;

10.30  –  Int. od Róży p. Teresy Wiercioch – o błogosławieństwo Jezusa Miłosiernego dla sióstr różańcowych i ich rodzin, oraz o szczęśliwość wieczną dla zmarłych sióstr;

14.00  –   + Józef Ślęzak – int. od żony;