1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Śliż, Orłoś, Gancarz, Jasiński, Drzał.
  2. Różaniec przed sumą 3 lutego poprowadzi Róża pani Anieli Noga.
  3. W tym tygodniu gościmy w naszej Parafii obraz Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. Każdego dnia od poniedziałku do piątku o 15.00 modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie możliwość modlitwy prywatnej, o godz. 16.30 Modlitwa Różańcowa w intencji prześladowanych chrześcijan i o 17.00 Msza św.
  4. W czwartek (31.01) spowiedź przed Pierwszym Piątkiem Miesiąca od godz. 15.30 do 17.00. Zapraszam wszystkich praktykujących pierwsze piątki i wszystkich, którzy potrzebują sakramentu pojednania.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca lutego. W piątek (1 lutego) o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość prywatnej adoracji.
  6. W sobotę (2 lutego) obchodzić będziemy Święto Ofiarowania PańskiegoMatki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 9.00 i o godz. 16.00. Na każdej poświęcenie świec – gromnic. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego – składka na tacę przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 pożegnamy obraz Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. Na tę Mszę św. zapraszam Wszystkie Róże Różańcowe – na zakończenie odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych. Na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich Rodziców. Dzieciom zostaną wręczone poświęcone modlitewniki.
  7. W sobotę (2 lutego) wizyta u chorych od godz. 12.00. Tego dnia, z racji zbliżającego się Dnia Chorego, wszystkim chorym, którzy nie mogą już dotrzeć do kościoła będę udzielał sakramentu namaszczenia chorych.
  8. Zmarł Stanisław Walczak, wieloletni notariusz Kurii Diecezjalnej, kapłan, który swą służbą kapłańską pomagał także i w naszej parafii. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

 

Intencje mszalne (28 stycznia – 3 lutego):

poniedziałek (28 stycznia) – godz. 17.00: 

+ Bronisław Myrda – int. od Marii Głowiak;

+ Bronisław Myrda – int. od rodziny Kloc i Madej;

+ Joanna Stróż – początek Mszy św. gregoriańskich;

wtorek (29 stycznia) – godz. 17.00: 

+ Bronisław Myrda – int. od brata Edwarda;

+ Bronisław Myrda – int. od Zbigniewa Wierciocha z rodziną;

+ Joanna Stróż – (greg. 2);

środa (30 stycznia) – godz. 17.00: 

Dziękczynna wobec Matki Bożej Miłosierdzia za opiekę i matczyne miłosierdzie nad naszą parafią

+ Bronisław Myrda – int. od Walerii Wiercioch;

+ Joanna Stróż – (greg. 3);

czwartek (31 stycznia) – godz. 17.00:  

+ Aniela, Jan i Katarzyna – w rocznicę śmierci Anieli;

+ Bronisław Myrda – int. od Ewy i Józefa Urbanów;

+ Joanna Stróż – (greg. 4);

piątek (1 lutego) – godz. 17.00:

+ Krzysztof Michałek – int. od koleżanek i kolegów z klasy SP;

+ Bronisław Myrda – int. od pewnej rodziny – 2 Msze św.;

+ Joanna Stróż – (greg. 5);

sobota (2 lutego): 

– godz. 9.00:  + Bronisław Myrda – int. od rodziny Kloc i Madej;

– godz. 16.00: + Maria Kuraś – int. od córki z rodziną;

+ Bronisław Myrda – int. od rodziny Urban;

+ Joanna Stróż – (greg. 6);

niedziela (3 lutego):

7.30  –  W int. parafian;

10.30  – + Aniela i Bronisław Rejman;

14.00  – + Maria Kuraś – int. od męża;

+ Bronisław Myrda – int. od sąsiadów Drzał i Pociask;

+ Joanna Stróż – (greg. 7);