1. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca – w naszej parafii składka inwestycyjna, w tym miesiącu przeznaczona na ogrzewanie. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  2. Członkom Parafialnej Akcji Katolickiej, Zespołu Caritas, Paniom z KGW, Zespołowi Łukawianie, paniom Marii Lech i Elżbiecie Ząbek, rodzicom i dzieciom z naszej Szkoły Podstawowej, pani Magdalenie Nowak – Harko składam serdeczne podziękowanie za pomoc w organizacji spotkania opłatkowego seniorów. Dziękuję wszystkim przybyłym i mam nadzieję, że miło spędzili czas.
  3. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Wyskiel, Wyskiel, Filipek, Antas, Tomasik.
  4. Różaniec przed sumą 28 stycznia poprowadzi Róża pani Janiny Chmiel.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zachęcam do wspólnej modlitwy i przedstawiania swoich intencji.
  6. Bardzo dziękuję tym parafianom, którzy przyjęli mnie w swoich domach podczas kolędowej wizyty duszpasterskiej. Dziękuję za wszystkie poczęstunki – także za te proponowane. Dziękuję za życzliwość i serdeczność. Dziękuję za wspólne rozmowy. Dziękuję również za ofiary składane z tej okazji – jest to dla mnie wyraz waszej wdzięczności i uznania. Serdeczne Bóg Zapłać.
  7. Następna niedziela to ostatnia niedziela stycznia – na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam szczególnie dzieci.
  8. Akcja Katolicka działająca przy naszej parafii organizuje wyjazd do kina Zorza na film „Ignacy Loyola”, opowiadający o życiu, o wewnętrznej przemianie założyciela zakonu Jezuitów. Wyjazd w sobotę 3 lutego. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii.

 

Intencje mszalne (22 stycznia – 28 stycznia):

 

poniedziałek (22 stycznia) – godz. 17.00: 

+ Teresa Macura – int. od Marii i Kazimierza Nowaków;

+ Krystyna Ślęczka – greg. (6);

wtorek (23 stycznia) – godz. 17.00: 

+ Anna i Onufry Michałek;

+ Krystyna Ślęczka – greg. (7);

środa (24 stycznia) – godz. 17.00: 

+ Bronisław, Józef, Katarzyna;

+ Krystyna Ślęczka – greg. (8);

czwartek (25 stycznia) – godz. 17.00:

+ Anna Grzebyk – int. od pracowników Przedszkola w Trzebownisku;

+ Krystyna Ślęczka – greg. (9);

+ Stanisław Głowiak – int. od Zakładu Pogrzebowego Haron (poza parafią)

piątek (26 stycznia) – godz. 17.00:

+ Władysław – w rocz. śmierci;

+ Krystyna Ślęczka – greg. (10);

sobota (27 stycznia) – godz. 17.00: 

+ Helena Orzech – w 2 rocz. śmierci;

+ Krystyna Ślęczka – greg. (11);

niedziela (28 stycznia):

7.30  –  + Mirosław Kołodziej – w 15 rocz. śmierci;

10.30  – W int. parafian;

14.00  – + Stanisław Głowiak – od rodziny Skroban i Ząbek;

+ Krystyna Ślęczka – greg. (12);

+ Stanisław Głowiak – int. od Stanisława Bielendy z rodziną;