1. Dzisiaj, 12 listopada przeżywamy 9 Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Przed kościołem przeprowadzana jest składka do puszek na pomoc chrześcijanom prześladowanym. Bóg zapłać za ofiary.
 2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Tomaka, Cyrnek, Golonka, Golonka, Gaweł.
 3. Różaniec przed sumą 19 listopada poprowadzi Róża pani Zofii Komorowskiej.
 4. Dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom obchodów Rocznicy Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny. Dziękuję za modlitwę, za obecność i za  wywieszone flagi narodowe.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zachęcam do wspólnej modlitwy i przedstawiania swoich intencji.
 6. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam młodzież kl. III gim., przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 7. W czwartek 16 listopada będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia.
 8. W sobotę na godz. 14.00 zapraszam na spotkanie wszystkich ministrantów.
 9. W tym tygodniu przypada III piątek. Zapraszam na Mszę św. i Nowennę do Miłosierdzia Bożego. W III sobotę miesiąca Nowenna do św. Jana Pawła II.
 10. Następna niedziela, 19 listopada, to III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary. Zebraliśmy również potrzebną kwotę na witraż, który został już zamówiony. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 11. W następną niedzielę, 19 listopada, nasz Parafialny Zespół Caritas będzie świętował swój jubileusz 25-lecia działalności. Serdecznie zapraszam wszystkich na uroczystą Mszę św. o 14.00, której przewodniczył będzie J.E. ks. Bp Jan Wątroba. Razem podziękujmy Bogu za każde dobro, jakie dokonuje się w naszej parafii, które jest wyrazem naszej wiary i naszej wrażliwości na nieszczęścia i potrzeby innych.
 12. Ogłoszenie Sołtysa Wsi Łukawiec: Informuję mieszkańców ŁUKAWCA, że będzie możliwość wpłaty 4 raty podatku rolnego i od nieruchomości. Wpłaty będą przyjmowane w następujących terminach: W budynku byłego przedszkola na Golonkówce – 16.11.2017 (czwartek) w godzinach od 08:30 – 10:30; 2. Dom Strażaka – 16.11.2017 (czwartek) w godzinach od 11:00 – 12:30; 3. Dom Ludowy Łukawiec Dolny – 16.11.2017 (czwartek) w godzinach od 14:00 – 16:00.


Intencje mszalne (13 listopada – 19 listopada):

 

poniedziałek (13 listopada) – godz. 17.00:

+ Bronisław Pieczonka – int. od wnuka Sławomira z żoną;

+ Wiesław Dobrzański – od pracowników ZDZ Rzeszów – poza parafią;

+ Stanisław Głowiak – int. od swatowej Reginy – poza parafią;

wtorek (14 listopada) – godz. 17.00: 

+ Józef i Anna Drzał – w rocznicę śmierci Józefa;

+ Stanisław Głowiak – int. od Agnieszki i Witolda Sapa z rodziną – poza parafią;

środa (15 listopada) – godz. 17.00: 

+ Anna Bieniasz – int. od sąsiadów Pokrzywów;

+ Stanisław Głowiak – int. od swatowej Danuty – poza parafią;

czwartek (16 listopada) – godz. 17.00:

+ Marek;

+ Stanisław Głowiak – int. od szwagierki Jadwigi Ciasnochy – poza parafią;

piątek (17 listopada) – godz. 17.00:

+ Franciszka, Jan, Anna;

+ Wiesław Dobrzański – od pracowników ZDZ Rzeszów – poza parafią;

+ Stanisław Głowiak – int. od rodziny Koń – poza parafią;

sobota (18 listopada) – godz. 17.00:

Dziękczynna za ocalenie życia, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla rodziny;

+ Wiesław Dobrzański – od pracowników firmy Koral – poza parafią;

niedziela (19 listopada):

7.30  –  W int. parafian;

10.30  – + Tadeusz Dziedzic – w rocznicę śmierci;

14.00  – 1) Dziękczynna za 25 lat działalności Parafialnego Zespołu Caritas z prośbą i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla jego członków;
2) + Józef Ślęzak – w 3 rocz. śmierci – int. od żony Ewy z rodziną;