17. 07. 2016                                              OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

1.             Dzisiaj III niedziela miesiąca – w naszej parafii składka tzw. Inwestycyjna przeznaczona na wypłacenie prac związanych z placem postojowym. Bóg zapłać za ofiarność.

2.             Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę, oraz za zakupione kwiaty. O podjęcie tej posługi w następnym tygodniu proszę rodziny: Osetek, Bieszczad, Porada, Dobrzański i Śliż

3.             Różaniec przed sumą 24 lipca poprowadzi Róża pani Józefy Miś.  

4.             W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zachęcam do modlitwy i przedstawiania swych intencji na kartkach.

5.             W niedzielę po Mszach św., z racji wspomnienia św. Krzysztofa, poświęcenie pojazdów mechanicznych. Modlić się będziemy o bezpieczeństwo na drogach i o szczęśliwą jazdę dla wszystkich kierowców. Poświęcenie pojazdów odbywać się będzie przy wyjeździe z placu kościelnego, obok tablicy ogłoszeń. Ofiary składane z tej okazji zostaną przekazane na pomoc misjonarzom w ramach akcji prowadzonej przez MIVA Polska.

6.             Następna niedziela to również ostatnia niedziela miesiąca. Na godz. 10.30 zapraszam wszystkie dzieci na Mszę św. im szczególnie dedykowaną.

 

7.               Międzynarodowy Festiwal Młodych odbędzie się 23 lipca (sobota) o godz. 16.00 w hali na Podpromiu w Rzeszowie. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłaszanie zorganizowanych grup lub indywidualne osoby telefonicznie do sekretariatu Diecezjalnego Centrum ŚDM: s. Ewa tel.: 788 250 193. Termin zgłaszania upływa 20 lipca. Po zgłoszeniu ilości chętnych, na wskazany adres zostaną dostarczone specjalne darmowe bilety.

 

Intencje mszalne (18 lipca – 24 lipca):

           

poniedziałek (18 lipca) – godz.  18.00:

            1) + Elżbieta Gancarz – int. od Zuzanny i Edwarda Kalandyk; 2) + Stanisław Noga – w 30 dzień od śmierci – int. od wnuka Arka
       + Janina Bieniek (gr. 9)

 

wtorek (19 lipca) – godz.  18.00:

            + Tadeusz Domino

            + Janina Bieniek (gr. 10)

 

środa (20 lipca) – godz. 18.00:

            + Jan, Maria i Władysław

             + Janina Bieniek (gr. 11);

 

czwartek (21 lipca) – godz. 18.00:

            + Wincenty i Agnieszka Kokoszka i zmarli z rodziny Kokoszka;

            + Janina Bieniek (gr. 12)

 

     – piątek (22 lipca) – godz. 18.00:

            O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Miłosierdzia dla sióstr różańcowych i o wieczną szczęśliwość dla zmarłych sióstr – int. z Róży p. Anieli Noga

            + Janina Bieniek (gr. 13)

 

sobota (23 lipca) – godz. 18.00:

            W int. Magdaleny i Jacka w 19 rocznicę ślubu – z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Miłosierdzia
       + Janina Bieniek (gr. 14)

 

     – niedziela (24 lipca):

     7.30  –   + Władysław i Maria Kuras oraz + Józef Kuras
10.30  –  W int. parafian

 

14.00  –  + Onufry i Stanisława Kania