26. 06. 2016                                              OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.             Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę, oraz za zakupione kwiaty. O podjęcie tej posługi w następnym tygodniu proszę rodziny: Dzioban, Polak, Przybyło, Jankowski, Jankowski

2.             Różaniec przed sumą 3 lipca poprowadzi Róża pana Józefa Stróża.

3.             W środę (29 czerwca) UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – odpust w kościele parafialnym w Łukawcu Dolnym. W naszej parafii Msze św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00. W tym dniu zbierana jest składka utrzymanie Stolicy Apostolskiej, tzw. „świętopietrze”.

4.             W I piątek miesiąca (1 lipca) spowiedź od godz. 16.00. 

5.             W I sobotę wizyta u chorych od godz. 9.00. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam szczególnie Róże Różańcowe i osoby, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

6.             Istnieje możliwość wyjazdu na czuwanie modlitewne z papieżem Franciszkiem i Mszę św. podczas Światowych Dni Młodzieży (30 i 31 lipca) bez uprzedniej rejestracji i zakupu pakietu pielgrzyma. Dla grup lub pielgrzymów indywidualnych przewidziane są miejsca w sektorach zamkniętych i sektorze otwartym. Można zamówić darmowe bilety wstępu na Campus Misericordiae do sektorów zamkniętych. W celu ich zdobycia proszę zgłosić taką potrzebę mailowo na adres zapisyrzeszow@gmail.com, telefonicznie na nr 737900860. Zamówienia należy składać do 04.07.2016 r.

 

Intencje mszalne (27 czerwca – 3 lipca):

           

poniedziałek (27 czerwca) – godz. 18.00:

            + Stefania Miś – int. od Zakładu Pogrzebowego Orkus
       + Stanisław Orzech (gr. 22)

 

wtorek (28 czerwca) – godz. 18.00:

            + Bronisława Lech – int. od córki z mężem

            + Stanisław Orzech (gr. 23)

 

środa (29czerwca):

     – godz. 8.00 – + ks. Marian Łopatka

     – godz. 18.00 – + Paweł, Antonina i Katarzyna

            + Stanisław Orzech (gr. 24)

 

czwartek (30 czerwca) – godz. 18.00:

            + Józef Michałek – w 2 rocz. śmierci

            + Stanisław Orzech (gr. 25)

 

     – piątek (1 lipca) – godz. 18.00:

            W int. Teresy Gaweł – Macura – o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Miłosierdzia

            + Stanisław Orzech (gr. 26)

 

sobota (2 lipca) – godz. 18.00:

            W int. sióstr różańcowych z Róży pani Zofii Jankowskiej – o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Miłosierdzia

                + Stanisław Orzech (gr. 27)

 

     – niedziela (3 lipca):

     7.30  –   W int. parafian
10.30  –  1) Dziękczynna za otrzymane łaski w 33 rocznicę  chrztu świętego; 2) W int. Natana – o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Miłosierdzia – w dniu przyjęcia sakramentu chrztu świętego.

 

14.00  –  + Józef Więcek – w rocznicę śmierci.