1. Dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę oraz ofiarę. Za udekorowanie kościoła kwitami dziękujemy nowożeńcom Kindze i Patrykowi Misiom, którym życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Miłosierdzia na nowej drodze życia. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Grata, Bober, Koryl, Gaweł i Sokołowski.
  2. Różaniec przed sumą 16 czerwca poprowadzi Róża pani Zofii Komorowskiej.
  3. W tym tygodniu przypada III sobota miesiąca. Zachęcam i zapraszam do modlitwy Nowenną do św. Jana Pawła II.
  4. Następna niedziela to III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarność.
  5. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. Serdecznie zapraszam. Wspólna modlitwa różańcowa o godz. 17.00.
  6. 11 czerwca, we wtorek, na parkingu za przedszkolem odbędzie się organizowana przez Gminę zbiórka odpadów problemowych, która potrwa od godz. 10.00 do 17.00. Więcej szczegółów na tablicach ogłoszeń.
  7. W środę, 12 czerwca, na godz. 19.00 zapraszam Radę Parafialną na krótkie spotkanie.
  8. Dziękuję wszystkim tym, którzy się przyczynili do organizacji pikniku rodzinnego: panu Sołtysowi z Radą Sołecką, Zespołowi Caritas, Akcji Katolickiej, Dyrekcji, Nauczycielom i dzieciom z ZS w Łukawcu, Radzie Rodziców ZS w Łukawcu, Kołom Gospodyń Wiejskich w Łukawcu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukawcu i zaprzyjaźnionym jednostkom z Łąki i Stobiernej, członkom ŁKS Łukawiec. Dziękuję p. Januszowi Koniowi, Romanowi Nodze, Adamowi Misiowi, Mirosławowi Dudkowi oraz wszystkim sponsorom i darczyńcom. Niech dobroć i ofiarność zostanie wynagrodzona Bożym błogosławieństwem. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, zabawę, radość i za wsparcie pieniężne: dochód zostanie przeznaczony na potrzeby ZS w Łukawcu.
  9. W imieniu siostry Idy Bujak oraz dzieci, wśród których ona pracuje serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary złożone do puszek. S. Ida napisała: niech Bóg wynagrodzi Waszą dobroć i otwartość.
  10. Składam podziękowanie p. Szymonowi Chyłkowi, który z własnej inicjatywy odczyścił kostkę na naszym cmentarzu. Serdeczne Bóg Zapłać.
  11. Zapraszam do udziału w jednodniowej pielgrzymce autokarowej do Zakopanego, która odbędzie się 22 czerwca (sobota). Przewidziany koszt ok. 150 zł. Chętnych proszę o zapisywanie się w zakrystii.

 

Intencje mszalne (10 czerwca – 16 czerwca):

 

poniedziałek (10 czerwca) – godz. 18.00: 

W intencji Bożeny i Wiesława Płoszajów – z okazji 35 rocznicy sakramentu małżeństwa – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

+ Anna Bożek – int. od swata Tadeusza;

wtorek (11 czerwca) – godz. 18.00: 

+ Władysław Porada – int. od wnuka Marcina z rodziną;

+ Anna Bożek – int. od Antoniego i Marty Ślęzaków;

środa (12czerwca) – godz. 18.00: 

+ Antonina Maślanka;

+ Anna Bożek – int. od wnuka Hieronima z rodziną;

czwartek (13 czerwca) – godz. 18.00: 

W intencji Antoniego i Janiny Chmielów, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

+ Anna Bożek – int. od rodziny Michalików z Huciska;

piątek (14 czerwca) – godz. 18.00:

+ Antonina i Antoni;

+ Anna Bożek – int. od Zakładu Pogrzebowego Haron;

sobota (15 czerwca) – godz. 18.00:

W intencji Jolanty i Grzegorza Wojewódków, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

+ Anna Bożek – int. od Bronisławy Miś;

niedziela (16 czerwca):

7.30+ Anna i Onufry Michałek;

10.30W intencji Roberta i Bogumiły oraz ich rodziny, z prośbą o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

14.00W intencji parafian;

+ Anna Bożek – int. od Mieczysława Misia z rodziną;