1. Dzisiaj III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. Wspólny Różaniec o godz. 17.00.
  2. Dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę, oraz udekorowanie kościoła kwiatami. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę: trzy rodziny Korbeckich, i dwie rodziny Poradów .
  3. Różaniec przed sumą 28 kwietnia poprowadzi Róża pani Teresy Wiercioch.
  4. W sobotę ośmioro naszych młodych parafian przyjęło sakrament bierzmowania. Życzymy im, aby wytrwali na drodze wiary, a ich Rodzicom dziękujemy za dar dla parafii w postaci pulpitu mszalnego, który ufundowali wraz z Rodzicami dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.
  5. Składam serdeczne Bóg Zapłać pani Marii za złożoną ofiarę na rzecz parafii w wysokości 1 000zł. Niech Bóg wynagrodzi swym błogosławieństwem.
  6. W poniedziałek na Mszę św., a następnie na próbę przed uroczystością I Komunii Świętej zapraszam uczniów klasy trzeciej, w środę – na Mszę św. i próbę zapraszam uczniów klasy czwartej, przed ich rocznicą.
  7. W piątek, 26 kwietnia, od godz. 16.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania przed I piątkiem miesiąca oraz przed uroczystościami I Komunii Świętej i Rocznicą I Komunii Świętej. W następnym tygodniu spowiednicy spoza parafii nie będą dostępni.
  8. Następna sobota jest ostatnią sobotą miesiąca. W naszej parafii jest to dzień modlitwy i duchowego wsparcia dla małżonków. Na Mszę św. o godz. 18.00 i wspólną modlitwę zapraszam wszystkich małżonków, w każdym wieku.

 

Intencje mszalne (22 kwietnia – 28 kwietnia):

 

poniedziałek (22 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Tadeusz Poźniak – w rocznicę śmierci;

+ Władysław Wiercioch – int. od Marii Myrdy;

wtorek (23 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Wojciech, Antonina, Józef;

+ Władysław Wiercioch – int. od Marii Myrdy;

środa (24 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Albina i Stanisław Tomasik – w rocznicę śmierci Albiny;

+ Władysław Wiercioch – int. od żony Krystyny;

czwartek (25 kwietnia) – godz. 18.00: 

+  Bronisław Drupka – w 4 rocznicę śmierci;

+ Władysław Wiercioch – int. od syna Dariusza;

piątek (26 kwietnia) – godz. 18.00:

W intencji Michaliny Tomaki w 18-te Urodziny – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia, Dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu;

+ Władysław Wiercioch – int. od wnuka Patryka;

sobota (27 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Aniela, Antonina, Onufry;

+ Władysław Wiercioch – int. od Adama Stróża z rodziną;

niedziela (28 kwietnia):

7.30W intencji parafian;

10.30 – + Elżbieta Pęcek – w 2 rocznicę śmierci;

14.00 – + Maria – w rocznicę śmierci;

+ Władysław Wiercioch – int. od chrześniaka i rodziny Stróżów z Zalesia;