1. Dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę, udekorowanie kościoła kwiatami oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Antas, Tomasik, Porada, Słoniec i Mach.
  2. Różaniec przed sumą 21 kwietnia poprowadzi Róża pana Józefa Stróża.
  3. W sobotę, 20 kwietnia, w kościele parafialnym w Wólce Podleśnej ośmioro naszych młodych parafian przyjmie sakrament bierzmowania. Polecajmy ich w modlitwie. Tego dnia Msza Święta w naszym kościele będzie rano, o godz. 7.30.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek i III sobota miesiąca. Zapraszam i zachęcam do modlitwy Nowenną do Miłosierdzia Bożego i Nowenną do św. Jana Pawła II.
  5. Za tydzień III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę. Dziękuję również tym którzy składają ofiary na bieżące potrzeby parafii na tacę oraz bezpośrednio na konto parafialne.
  6. W sobotę 20 kwietnia 2024 r. w Rzeszowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi. Przybędą tysiące mężczyzn z całej Polski, aby dać świadectwo wiary i miłości do Boga, Maryi i naszej Ojczyzny. Początek spotkania na Rynku w Rzeszowie o godz. 9:15. Następnie uczestnicy przejdą ulicami miasta do katedry rzeszowskiej. Organizatorzy zapraszają wszystkich do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.
  7. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania z Redakcją Niedzieli oraz Biurem EL-Holiday do Sanktuariów Maryjnych Europy Zachodniej, z pobytem między innymi w Lourdes, Fatimie i La Salette. Koszt tej 13-dniowej pielgrzymki, która odbędzie się od 7 do 19 lipca, wynosi 1 600 zł +  800 €. Szczegółowy plan wyjazdu znajdziemy na naszej stronie internetowej i na stronie biura.

 

Intencje mszalne (15 kwietnia – 21 kwietnia):

 

poniedziałek (15 kwietnia) – godz. 18.00: 

W rocznicę Chrztu Świętego Czesława – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski;

+ Władysław Wiercioch – int. od Andrzeja z rodziną;

wtorek (16 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Maria, Stanisław, Kazimierz;

+ Władysław Wiercioch – int. od siostry Alicji z mężem;

środa (17 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Józef Chmiel;

+ Władysław Wiercioch – int. od siostry Alicji z mężem;

czwartek (18 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Jacek Gaweł – w rocznicę śmierci;

+ Władysław Wiercioch – int. od Piotra Misia;

piątek (19 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Edward i Kazimiera Chmiel;

+ Władysław Wiercioch – int. od rodziny Gawłów;

sobota (20 kwietnia) – godz. 7.30:

W intencji Agnieszki i Wojciecha Prędkich oraz ich dzieci – w 10 rocznicę ślubu i w 8 urodziny córki Laury – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski;

+ Władysław Wiercioch – int. od Zakładu Pogrzebowego Haron;

niedziela (21 kwietnia):

7.30W intencji parafian;

10.30 – + Maria i Józef Kamińscy;

14.00 – + Izabela – w rocznicę śmierci;

+ Władysław Wiercioch – int. od rodzin Więcków i Bieniaszów;