1. Dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Moskwa, Lubas, Urban, Świder, Rzucidło.
 2. Różaniec przed sumą 7 kwietnia poprowadzi Róża pani Anieli Nogi.
 3. Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do przygotowania Liturgii Triduum Paschalnego i do pięknego jego przeżycia: Księżom; Animującym śpiew liturgiczny, Panu Kościelnemu, Ministrantom, Lektorom i Psałterzystkom; paniom Agnieszce Rogali, Elżbiecie Stróż, Jolancie Wojewódce, Oktawii Gołąb, Teresie Głowiak, Annie Wiercioch, państwu Nowakom oraz panom Wiesławowi Poradzie i Zbigniewowi Rydzowi za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych i liturgicznych. Panu Mirosławowi Dudkowi za dokumentację fotograficzną. Dziękuję pewnej rodzinie za ufundowanie Paschału. Wszystkim panom, którzy podjęli nocne dyżury przy Grobie Pańskim. Dziękuję naszym strażakom, którzy podjęli wartę honorową. Tym, którzy adorowali Pana Jezusa w Ciemnicy i w Grobie, w dzień i w nocy, serdeczne Bóg Zapłać. Niech Zmartwychwstały Jezus wynagrodzi każdy trud i zaangażowanie swoim błogosławieństwem.
 4. Państwu Marii i Stanisławowi Orzechom dziękuję za ufundowanie figury Jezusa Cierpiącego. Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz rodzicom młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania dziękuję za ofiarowany pulpit pod Mszał. Składam im wszystkim serdeczne Bóg Zapłać.
 5. Od wtorku Msze Święte w ciągu tygodnia odprawiane będą w naszym kościele o godz. 18.00.
 6. W środę, 3 kwietnia, Msza Święta wraz z Nowenną do Marki Bożej Miłosierdzia odprawiona zostanie o godz. 20.00. Na tę Mszę Świętą przybędą do naszego kościoła kapłani z naszego dekanatu, aby polecać się Matce Bożej i Bożemu Miłosierdziu. Serdecznie zapraszam do udziału w tej Mszy Świętej.
 7. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Módlmy się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 8. I Piątek miesiąca – o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja prywatna. Od godz. 16.30 – możliwość skorzystania ze spowiedzi.
 9. I sobota miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00 (chorych proszę zgłaszać w zakrystii). Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam szczególnie Róże Różańcowe – po Mszy zmiana tajemnic różańcowych
 10. II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nasz Odpust Parafialny. Msze Święte: o godz. 7.30, uroczysta suma o godz. 11. 00 i o 14.00.
 11. Na uroczystą sumę odpustową zapraszam wszystkie grupy i organizacje działające na terenie naszej parafii. Zapraszam OSP z pocztem sztandarowym, KGW, Zespół Łukawianie, Akcje Katolicką i świętujące Caritas oraz Szkolne Koło Caritas.
 12. W II Niedzielę Wielkanocną wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Po wszystkich Mszach Świętych zbierać będziemy datki do puszek, które zostaną  przeznaczone na potrzeby Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Intencje mszalne (2 kwietnia – 7 kwietnia):

 

wtorek (2 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Tadeusz Kuźniar;

+ Janina Głowiak – int. od rodziny Migałów;

środa (3 kwietnia) – godz. 20.00: 

+ Aniela i Stefania – z rodziny Kaniów;

+ Janina Głowiak – int. od Przemysława i Moniki Bielendów;

czwartek (4 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Genowefa i Józef Kuźniar;

+ Janina Głowiak – int. od Wandy Rząsy;

piątek (5 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Bronisława i Józef Lech – w rocznicę śmierci Bronisławy;

+ Janina Głowiak – int. od rodziny Pęcków i Grzesików;

sobota (6 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Józef – w rocznicę śmierci;

+ Janina Głowiak – int. od rodziny Goclonów i Cyrnków;

niedziela (7 kwietnia):

7.30+ Franciszka, Franciszek, Stanisław – z rodziny Maślanków;

11.00W intencji parafian;

14.00+ Paweł;

+ Janina Głowiak – int. od Krystiana i koleżanek z biura;