1. Dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Wantrych, Tomaka, Cyrnek, dwie rodziny Golonków.
  2. Różaniec przed sumą 11 lutego poprowadzi Róża pani Józefy Miś.
  3. W sobotę (10 lutego), z racji przypadającego Światowego Dnia Chorego, na Mszę św. o godz. 16.30 zapraszam szczególnie ludzi chorych, cierpiących i potrzebujących duchowego umocnienia przez Sakrament Namaszczenia Chorych. Po Mszy św. nabożeństwo i wspólna modlitwa w intencji wszystkich chorych z naszej parafii.
  4. 10 i 11 lutego (sobota i niedziela) członkowie Parafialnego Zespołu Caritas będą odwiedzać chorych z naszej parafii, którzy już nie mogą dotrzeć do naszego kościoła, ze skromnym upominkiem i z dobrym słowem.
  5. W dniach 8 i 9 lutego gościć będziemy w naszej parafii ks. Dominika Chmielewskiego, który poprowadzi rozważania Słowa Bożego. Początek spotkań każdego dnia o godz. 18.00: Msza Święta z kazaniem, adoracja Najświętszego Sakramentu i zakończenie Apelem Jasnogórskim. W tych dniach (czwartek i piątek) Msze Święte parafialne będą o godz. 7.30.

 

Intencje mszalne (5 lutego – 11 lutego):

 

poniedziałek (5 lutego) – godz. 17.00:

+ Aniela Szuberla – int. od córki Krystyny;

+ Władysław Porada (greg. 6);

+ Władysław Porada – int. od bratanka Leszka Porady;

wtorek (6 lutego) – godz. 17.00:

Dziękczynna za łaski otrzymane w minionym roku;

+ Władysław Porada (greg. 7);

+ Władysław Porada – int. od sąsiadów zięcia Romana;

środa (7 lutego) – godz. 17.00:

+ Aniela Szuberla – int. od Róży p. Marii Ornat;

+ Władysław Porada (greg. 8);

+ Władysław Porada – int. od wnuka Marcina z rodziną;

czwartek (8 lutego) – godz. 7.30:

+ Agata, Józef, Adolf;

+ Władysław Porada (greg. 9);

+ Władysław Porada – int. od Romana;

piątek (9 lutego) – godz. 7.30:

+ Maria;

+ Władysław Porada (greg. 10);

+ Władysław Porada – int. od swatowej Anieli;

sobota (10 lutego) – godz. 16.30:

W int. Klaudii Wojewódki – z okazji urodzin – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebna łaski;

+ Władysław Porada (greg. 11);

+ Władysław Porada – int. od Mariana i Bogusławy z rodziną;

niedziela (11 lutego):

7.30W intencji dusz czyśćcowych;

10.30Z prośbą o pokój w naszej Ojczyźnie i na świecie, o ustanie uprzedzeń i wzajemnego zwalczania się;

14.00W intencji parafian;

+ Władysław Porada (greg. 12);

+ Władysław Porada – int. od Andrzeja i Doroty Kluczników z rodziną;