1. Dzisiaj Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. Wspólny Różaniec o godz. 17.00.
  2. Dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę oraz za udekorowanie naszej świątyni kwiatami. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Porada, Śliż, Peszko, dwie rodziny Rejmanów.
  3. Różaniec przed sumą 4 lutego poprowadzi Róża pani Józefy Nowak.
  4. Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie naszego spotkania opłatkowo – kolędowego. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną modlitwę i kolędowanie. Za pomoc w demontażu dekoracji świątecznych dziękuję paniom Agnieszce Rogali, Oktawii Gołąb, Teresie Głowiak, Elżbiecie Stróż, panom Wiesławowi Poradzie i Zbigniewowi Rydzowi, Oskarowi Stróżowi oraz grupie lektorów i ministrantów.
  5. Dziękuję panu Mirosławowi Dudkowi za zmodernizowanie systemy nagłośnienia w naszym kościele oraz panu Wiesławowi Głowiakowi za odmalowanie i inne prace w zakrystii oraz na klatce schodowej. Niech Bóg swoim błogosławieństwem wynagrodzi im oraz ich rodzinom.
  6. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca lutego – modlić się będziemy w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W czwartek, w naszym kościele, od godz. 15.30 będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Zapraszam wszystkich praktykujących pierwsze piątki oraz tych, którzy potrzebują sakramentu pojednania.
  8. I Piątek miesiąca – o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja prywatna.
  9. W piątek (2 lutego) obchodzić będziemy Święto Ofiarowania PańskiegoMatki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.30 i o godz. 17.00. Na każdej poświęcenie świec – gromnic. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego – składka na tacę będzie przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich Rodziców. Dzieciom zostaną wręczone poświęcone modlitewniki.
  10. I sobota miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Z racji zbliżającego się Dnia Chorego, wszystkim chorym, którzy nie mogą już dotrzeć do kościoła będę udzielał Sakramentu Namaszczenia (chorych proszę zgłaszać w zakrystii). Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszam szczególnie Róże Różańcowe – po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo Pierwszosobotnie.
  11. W dniach 8 i 9 lutego gościć będziemy w naszej parafii Dominika Chmielewskiego, który poprowadzi rozważania Słowa Bożego. Początek spotkań każdego dnia o godz. 18.00, zakończenie Apelem Jasnogórskim.

 

Intencje mszalne (29 stycznia – 4 lutego):

 

poniedziałek (29 stycznia) – godz. 17.00:

+ Stanisława i Bronisław Pokrzywa – w rocznicę śmierci Stanisławy;

+ Czesława Dobosz (greg. 29);

+ Aniela Szuberla – int. od rodziny Brodzkich;

wtorek (30 stycznia) – godz. 17.00:

+ Aniela, Jan, Katarzyna;

+ Czesława Dobosz (greg. 30);

+ Aniela Szuberla – int. od rodziny Dudków;

środa (31 stycznia) – godz. 17.00:

+ Marianna Piekło – int. od Róży p. Anieli Nogi;

+ Władysław Porada (greg. 1);

+ Władysław Porada – int. od córki Emilii;

czwartek (1 lutego) – godz. 17.00:

+ Aniela Szuberla – int. od córki Emilii z rodziną;

+ Władysław Porada (greg. 2);

+ Władysław Porada – int. od córki Ireny z mężem;

piątek (2 lutego):

godz. 7.30: + Stanisław, Ignacy, Bolesława;

godz. 17.00: O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla rodzin z naszej parafii, o zrozumienie, życzliwość, zgodę w rodzinach i w sąsiedztwie;

+ Władysław Porada (greg. 3);

+ Władysław Porada – int. od Zakładu Pogrzebowego Haron;

sobota (3 lutego) – godz. 17.00:

+ Antonina i Wenanty Pieczonka;

+ Władysław Porada (greg. 4);

+ Władysław Porada – int. od rodziny Przygórzewskich;

niedziela (4 lutego):

7.30 – + Antonina i Wenanty Pieczonka;

10.30W intencji parafian;

14.00 – + Bronisław – w 1 rocznicę śmierci;

+ Władysław Porada (greg. 5);

+ Władysław Porada – int. od rodziny Wierciochów;