1. Dzisiaj III niedziela miesiąca – w naszej parafii składka inwestycyjna, w tym miesiącu przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność. Adoracja Najświętszego Sakramentu zostaje przeniesiona na następną niedzielę, 28 stycznia.
  2. Dzisiaj, 21 stycznia, o godz. 15.00 w Domu Strażaka odbędzie się nasze spotkanie opłatkowo – kolędowe. Serdecznie zapraszam.
  3. Dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Krzeszowiak, Bojda, Szałęga, Tomaka, Dobrzańska.
  4. Różaniec przed sumą 28 stycznia poprowadzi Róża pana Józefa Stróża.
  5. Bardzo dziękuję tym parafianom, którzy przyjęli mnie do swoich domów, abyśmy mogli wspólnie wypraszać Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski w Nowym Roku. Dziękuję za wspólne rozmowy i poczęstunki, jak również za ofiary składane z tej okazji na tacę. W imieniu ministrantów dziękuję za ofiary im przekazane. Serdeczne Bóg Zapłać. Te spotkania kolędowe pozwalają mi dzielić Wasze radości, ale też obawy i smutki. To wszystko, czym zechcieliście się podzielić ze mną włączam w moją modlitwę i ofiarę Mszy Świętej, która zostanie odprawiona w następną niedzielę w intencji tych rodzin, które przyjęły mnie w ramach odwiedzin duszpasterskich.
  6. Gościmy Orkiestrę Dętą z Czarnej, która bezpośrednio po Mszy zagra Koncert Kolęd. Po zakończeniu muzycy zbierać będą do puszek wolne datki przeznaczone na działalność orkiestry.
  7. W tym tygodniu przypada ostatnia sobota miesiąca. Zachęcam do modlitwy w intencji małżeństw i rodzin z naszej parafii.
  8. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Na Mszę Świętą o godz. 10.30 zapraszam szczególnie dzieci.

 

 

Intencje mszalne (22 stycznia – 28 stycznia):

 

poniedziałek (22 stycznia) – godz. 17.00:

+ Marianna Piekło – int. od wnuczki Eweliny z rodziną;

+ Czesława Dobosz (greg. 22);

+ Aniela Szuberla – int. od rodziny Pomorskich z Palikówki;

wtorek (23 stycznia) – godz. 17.00:

Dziękczynna w 90 rocznicę Urodzin Anny Bożek – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski;

+ Czesława Dobosz (greg. 23);

+ Aniela Szuberla – int. od Czesławy Nowak z rodziną;

środa (24 stycznia) – godz. 17.00:

W int. Dawidka Graty – w 1 rocznicę Urodzin – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski;

+ Czesława Dobosz (greg. 24);

+ Aniela Szuberla – int. od Stanisława i Renaty z rodziną;

czwartek (25 stycznia) – godz. 17.00:

+ Marianna Piekło – int. od wnuka Mariusza z rodziną;

+ Czesława Dobosz (greg. 25);

+ Aniela Szuberla – int. od Jana Nowaka z rodziną;

piątek (26 stycznia) – godz. 17.00:

+ Stanisław i Albina – w rocznicę śmierci Stanisława;

+ Czesława Dobosz (greg. 26);

+ Aniela Szuberla – int. od firmy Wosmat;

sobota (27 stycznia) – godz. 17.00:

W int. Patrycji Rydz – w 18 rocznicę Urodzin – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia, dary Ducha Świętego wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu – int. od Rodziców;

+ Czesława Dobosz (greg. 27);

+ Aniela Szuberla – int. od firmy Wosmat;

niedziela (28 stycznia):

7.30 – + Maria, Stefan, Sławomir;

10.30W intencji rodzin, które w tym roku przyjęły mnie z wizytą duszpasterską – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski w Nowym Roku;

14.00W intencji parafian;

+ Czesława Dobosz (greg. 28);

+ Aniela Szuberla – int. od Zofii Bojdy;