1. Dzisiaj, 19 listopada, w naszym kościele odbędą się Zaduszki Strażackie. O godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłych strażaków OSP z naszej gminy, którym winni jesteśmy naszą modlitewną i wdzięczną pamięć. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 16.00.
  2. Dzisiaj, 19 listopada, w naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  3. Dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Drupka, Harko, Więcek, Pachorek, Pudło.
  4. Różaniec przed sumą 26 listopada poprowadzi Róża pani Teresy Wiercioch.
  5. W czwartek, 23 listopada, zakończymy naszą Parafialną Nowennę Pompejańską. Na uroczyste zakończenie połączone z błogosławieństwem tych, którzy modlili się wspólnotowo, ale także tych, którzy odmawiali modlitwy indywidualnie, zapraszam w sobotę, 25 listopada, na godz. 17.00. Bardzo dziękuję tym, którzy tak wytrwale przychodzili się modlić do kościoła.
  6. W tym tygodniu przypada ostatnia sobota miesiąca. Modlić się będziemy w intencji małżeństw i rodzin z naszej parafii.
  7. Ostatnia niedziela miesiąca. Dzieci, szczególnie uczniów kl. 3, zapraszam na Mszę św. o godz. 10.30.
  8. Za tydzień, w Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata, (26 listopada) we wszystkich parafiach naszej diecezji, także i w naszej, zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz remontu Ośrodka Caritas w Myczkowcach. Dziękuję za zrozumienie i za ofiarność.
  9. W następną niedzielę po Mszy Świętej odprawianej o godz. 14.00 odbędzie się w naszym kościele koncert organowy Z Chrystusem i Maryją przez wieki. Zapraszam do wysłuchania pięknej muzyki o tematyce głownie religijnej wykonanej na naszych organach.
  10. Składam serdeczne podziękowanie pewnemu Małżeństwu, które z okazji swego jubileuszu ufundowało świecznik wotywny przed obraz Matki Bożej Miłosierdzia. Niech Miłosierny Bóg wynagrodzi im to swym błogosławieństwem, a Matka Najświętsza wyprasza wszelkie potrzebne łaski.

 

Intencje mszalne (20 listopada – 26 listopada):

 

poniedziałek (20 listopada) – godz. 17.00: 

+ Emilia i Tadeusz Dragan;

+ Marianna Piekło (greg. 20);

+ Antonina Pawlus – int. od rodziny Głowiaków;

wtorek (21 listopada) – godz. 17.00: 

+ Tadeusz Dziedzic – w rocznicę śmierci;

+ Marianna Piekło (greg. 21)

+ Antonina Pawlus – int. od rodziny Bożków;

środa (22 listopada) – godz. 17.00:

+ Bronisława i Bronisław Bojda – w rocznicę śmierci Bronisławy;

+ Marianna Piekło (greg. 22);

+ Antonina Pawlus – int. od pracowników sklepu Unimet;

czwartek (23 listopada) – godz. 17.00:

+ Ewa i Józef Ślęzak – w 8 rocznicę śmierci Józefa – int. od Stanisława z rodziną;

+ Marianna Piekło (greg. 23);

+ Antonina Pawlus – int. od pracowników sklepu Unimet;

piątek (24 listopada) – godz. 17.00:

+ Andrzej i Władysław;

+ Marianna Piekło (greg. 24);

+ Antonina Pawlus – int. od rodziny Gancarzów i Misiów;

sobota (25 listopada) – godz. 17.00:

+ Albina i Stanisław Porada – w 3 rocznicę śmierci Albiny;

+ Marianna Piekło (greg. 25);

+ Antonina Pawlus – int. od szwagra Kurasia;

niedziela (26 listopada):

7.30 – + Stanisław i Bronisława;

10.30 – + Maria i Józef Miś – w rocznicę śmierci Marii;

14.00W intencji parafian;

+ Marianna Piekło (greg. 26);

+ Antonina Pawlus – int. od chrześnicy Barbary;