1. Dzisiaj III niedziela miesiąca – w naszej parafii składka inwestycyjna, w tym miesiącu przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. O godz. 17.00 modlitwa różańcowa w intencji dzieci i młodzieży oraz tych, którzy odłączyli się od naszej wspólnoty.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: dwie rodziny Poradów, Palcowski, Jankowski i Małecki.
  3. Różaniec przed sumą 22 stycznia poprowadzi Róża pani Edyty Więcek.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca i III sobota miesiąca. Zachęcam do modlitwy Nowenną do Miłosierdzia Bożego i Nowenną do św. Jana Pawła II. W sobotę 21 stycznia, na Mszę Świętą i wspólną modlitwę chciałbym szczególnie zaprosić wszystkie Babcie i Dziadków, ale także ich wnuków – będziemy się modlić w ich intencji z racji przypadającego ich święta.
  5. Nasze spotkanie opłatkowo – kolędowe odbędzie się za tydzień, 22 stycznia, w Domu Strażaka, o godz. 15.00.
  6. Bardzo dziękuję tym parafianom, którzy przyjęli mnie do swoich domów, abyśmy mogli wspólnie wypraszać Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski w Nowym Roku. Dziękuję za wspólne rozmowy i poczęstunki, jak również za ofiary składane z tej okazji na tacę. W imieniu ministrantów dziękuję za ofiary im przekazane. Serdeczne Bóg Zapłać. Te spotkania kolędowe pozwalają mi dzielić Wasze radości, ale też obawy i smutki. To wszystko, czym zechcieliście się podzielić ze mną włączam w moją modlitwę i ofiarę Mszy Świętej.

 

 

Intencje mszalne (16 stycznia – 22 stycznia):

 

 

poniedziałek (16 stycznia) – godz. 17.00:

+ Genowefa Drzał – int. od syna z rodziną;

+ Kazimierz Dragan (greg. 16);

+ Kazimierz Dragan – int. od Heleny Bojdy;

+ Wiesław Grzesik – int. od bratowej z rodziną;

wtorek (17 stycznia) – godz. 17.00:

+ Kazimierz Dragan – int. od córki Anety;

+ Kazimierz Dragan (greg. 17);

+ Kazimierz Dragan – int. od rodziny Bojdów;

+ Wiesław Grzesik – int. od Tadeusza Sowy z rodziną;

środa (18 stycznia) – godz. 17.00:

+ Irena Kasprzyk;

+ Kazimierz Dragan (greg. 18);

+ Kazimierz Dragan – int. od sąsiadów Orzechów, Ubermanów i Zofii Kuźniar;

+ Wiesław Grzesik – int. od Tadeusza Sowy z rodziną;

czwartek (19 stycznia) – godz. 17.00:

W int. Mariusza i Edyty Więcków – o łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla ich rodziny;

+ Kazimierz Dragan (greg. 19);

+ Kazimierz Dragan – int. od rodziny Dziedziców;

+ Wiesław Grzesik – int. od Janiny Kapłan z rodziną, z Wólki Podleśnej;

piątek (20 stycznia) – godz. 17.00:

+ Jan i Paulina Orzech;

+ Kazimierz Dragan (greg. 20);

+ Kazimierz Dragan – int. od rodziny Dziedziców;

+ Wiesław Grzesik – int. od sąsiadów Orzechów i Nowaków;

sobota (21 stycznia) – godz. 17.00:

+ Katarzyna i Andrzej Stróż;

+ Kazimierz Dragan (greg. 21);

+ Kazimierz Dragan – int. od rodziny Koniów;

+ Wiesław Grzesik – int. od Bronisławy i Józefa Misiów;

niedziela (22 stycznia):

7.30+ Maria Nowak;

10.30W intencji rodzin, które w tym roku odwiedziłem „po kolędzie”;

14.00W intencji parafian.

+ Kazimierz Dragan (greg. 22);

+ Wiesław Grzesik – int. od sąsiadki Alicji z rodziną;