1. Dzisiaj w naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarność.
 2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Śliż, Peszko, Grata, dwie rodziny Rejmanów.
 3. Różaniec przed sumą 30 października poprowadzi Róża pani Anieli Nogi.
 4. W tym tygodniu na nabożeństwa październikowe w sposób szczególny zapraszam:

Na poniedziałkowe – uczniów z kl. 4 i 5;

Na wtorkowe – dzieci klasy 6 i 7;

Na środowe – uczniów z kl.3;

Na czwartkowe – dzieci najmłodsze;

Na piątkowe – młodzież kl. 8;

Na sobotnie – Członków parafialnej Oazy;

 1. Dzisiaj wyjazd do kina o godz. 15.45. Całkowity koszt 25 zł.
 2. W piątek, 28 października, od godz. 15.00 do 18.45 (z przerwą od godz. 17.00 do 18.00) będzie w naszym kościele możliwość spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiedź tę można potraktować również jako przygotowującą do I piątku miesiąca.
 3. W tym tygodniu przypada ostatnia sobota miesiąca. Zapraszam do modlitwy w intencji wszystkich małżeństw i rodzin z naszej parafii. Będzie to również dzień zakończenia nabożeństw październikowych dla dzieci. Dlatego dzieci proszone są o przyniesienie plansz z naklejkami, które zbierały w ciągu całego miesiąca.
 4. W sobotę (29 października) na godz. 11.00 zapraszam na zbiórkę wszystkich ministrantów i lektorów.
 5. Ostatnia niedziela miesiąca. Dzieci, szczególnie uczniów kl. 3, zapraszam na Mszę św. o godz. 10.30.
 6. Za ławkami znajdziemy kartki na Wypominki, które są one ponumerowane. Proszę o zabieranie tylu kartek, ile każdy będzie potrzebował i wypełnianie ich wyraźnie oraz bez odmiany imion. W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych a następnie w środy w ciągu roku wypominki będą odczytywane według numeracji. Dzięki temu każdy będzie wiedział, kiedy będą wyczytywani jego zmarli. Warto więc zapamiętać numery swoich kart wypominkowych.
 7. W niedzielę 30 października przeprowadzimy zbiórkę do puszek w ramach tzw. Zbiórki Jesiennej, na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Serdeczne Bóg Zapłać za zrozumienie i ofiarność.
 8. W następny wtorek będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz.:30, 10.30 i o 14.00. Po Mszy św. o godz. 10.30uroczysta procesja na cmentarz i modlitwy za naszych zmarłych. Po Mszy św. o godz. 14.00 będziemy modlić się na Różańcu w intencji osób, które zmarły w tym roku. Modlitwy wypominkowe rozpoczniemy 2 listopada.

 

 

Intencje mszalne (24 października – 30 października):

 

poniedziałek (24 października) – godz. 17.00:

+ Stefan Tomasik – int. od żony;

+ Stefan Tomasik (greg. 24);

+ Artur Mączka – int. od cioci Anety z rodziną;

+ Elżbieta Pęcek – int. od Aleksandry i Janusza Koniów;

wtorek (25 października) – godz. 17.00:

+ Jan i Bronisława Wiercioch;

+ Stefan Tomasik (greg. 25);

+ Artur Mączka – int. od sąsiada Józefa Omiatacza z rodziną;

+ Elżbieta Pęcek – int. od Lucyny Wałach;

środa (26 października) – godz. 17.00:

W intencji szafarzy Komunii Świętej z naszej parafii – o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia – int. od + Ewy Ślęzak;

+ Stefan Tomasik (greg. 26);

+ Artur Mączka – int. od Stanisława Chorzępy z rodziną;

+ Elżbieta Pęcek – int. od sąsiadów;

czwartek (27 października) – godz. 17.00:

+ Stefan Tomasik – int. od siostry z mężem;

+ Stefan Tomasik (greg. 27);

+ Artur Mączka – int. od Pawła Chorzępy;

+ Elżbieta Pęcek – int. od brata Janusza z rodziną;

piątek (28 października) – godz. 17.00:

+ Tadeusz Gunia;

+ Stefan Tomasik (greg. 28);

+ Artur Mączka – int. od Pauliny i Piotra Wosiów;

+ Elżbieta Pęcek – int. od Marcina Bednarza z rodziną;

sobota (29 października) – godz. 17.00:

+ Tadeusz Dziedzic;

+ Stefan Tomasik (greg. 29);

+ Artur Mączka – int. od Małgorzaty i Mateusza Białych;

+ Elżbieta Pęcek – int. od Rafała Bednarza z rodziną;

niedziela (30 października):

7.30+ Tadeusz Kuźniar – w rocznicę śmierci;

10.30W intencji parafian;

14.00+ Tadeusz Domino – z okazji imienin;

+ Stefan Tomasik (greg. 30);

+ Elżbieta Pęcek – int. od Mateusza Bednarza z rodziną;