1. Dzisiaj, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy św., odbywa się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Modlimy się o bezpieczeństwo na drogach i o szczęśliwą jazdę dla wszystkich kierowców. Poświęcenie pojazdów odbywa się przy wyjeździe z placu kościelnego, obok tablicy ogłoszeń. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na pomoc misjonarzom w ramach akcji prowadzonej przez MIVA Polska.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz zakupione kwiaty. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Rączka, Fabiański, Jarecki, Ślęzak, Prędki.
  3. Różaniec przed sumą 31 lipca poprowadzi Róża pani Anieli Nogi.
  4. W tym tygodniu przypada ostatnia sobota miesiąca. Zapraszam do modlitwy w intencji małżeństw i rodzin z naszej parafii.

 

Intencje mszalne (25 lipca – 31 lipca):

 

poniedziałek (25 lipca) – godz. 18.00:

+ Waleria i Franciszek – w 2 rocznicę śmierci Walerii;

wtorek (26 lipca) – godz. 18.00:

W int. Anny i Stanisława Hazików – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski;

+ Tadeusz Kuźniar – int. od Bożeny Mastej z rodziną;

środa (27 lipca) – godz. 18.00:

+ Bartłomiej i Anna;

+ Tadeusz Kuźniar – int. od Emilii i Jana Jędrzejków;

czwartek (28 lipca) – godz. 18.00:

+ Genowefa i Bronisław Maliccy;

+ Tadeusz Kuźniar – int. od Bogdana Gawła z rodziną;

piątek (29 lipca) – godz. 18.00:

+ Stefania i Jan Pietraszek;

+ Tadeusz Kuźniar – int. od rodziny Bukałów;

sobota (30 lipca) – godz. 18.00:

+ Stanisław i Stanisława Dzioban – w rocznicę śmierci;

+ Tadeusz Kuźniar – int. od sąsiadów Świątków;

niedziela (31 lipca):

7.30W intencji parafian;

10.30 – W intencji Alicji i Czesława – w rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa  – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski;

14.00+ Jan Sadlej i zmarli z rodziny;

+ Tadeusz Kuźniar – int. od rodziny Orzechów;