1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz zakupione kwiaty. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Sowa, Kania, Gilarski, Nowak, Barłoga.
  2. Różaniec przed sumą 17 lipca poprowadzi Róża pani Zofii Komorowskiej.
  3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszam do uczestnictwa w Nowennie do Miłosierdzia Bożego i zachęcam do przedstawiania swoich intencji.
  4. III sobota miesiąca. Po Mszy św. nowenna do św. Jana Pawła II. Zachęcam do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo naszego świętego Rodaka.
  5. III niedziela miesiąca – w naszej parafii składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiarność.
  6. W następną niedzielę nie odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą praktykujemy w III niedziele miesiąca. Powrócimy do niej w sierpniu.

 

Intencje mszalne (11 lipca – 17 lipca):

poniedziałek (11 lipca) – godz. 18.00:

1) + Henryk Maślanka – int. od rodziny Pieczonków; 2) W intencji Anny Hazik – z prośbą o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w doświadczeniu choroby;

wtorek (12 lipca) – godz. 18.00:

+ Henryk Maślanka – int. od rodziny Pieczonków;

środa (13 lipca) – godz. 18.00:

+ Jacek Gaweł – w rocznicę urodzin;

czwartek (14 lipca) – godz. 18.00:

+ Jan, Antoni, Aniela, Zofia;

piątek (15 lipca) – godz. 18.00:

+ Stanisława i Karol Sokołowscy;

sobota (16 lipca) – godz. 18.00:

+ Józef Noga – w rocznicę śmierci;

niedziela (17 lipca):

7.30W intencji parafian;

10.30Intencja od Róży p. Zofii Jankowskiej – z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla sióstr różańcowych i o radość wieczną dla zmarłych sióstr.

14.00W intencji Bogdana i Iwony Nogów – z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski;