1. Dzisiaj III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność. Po Mszy św. popołudniowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnej adoracji do godz. 18.00. Na zakończenie kolejny fragment Ewangelii św. Jana.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Kamiński, Sierżęga, Głowiak i 2 rodziny Wąsów.
  3. Różaniec przed sumą 27 marca poprowadzi Róża pani Józefy Miś.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Okresie Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 17.00. Po Drodze Krzyżowej Msza św. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnej adoracji do godz. 20.00. O godz. 20.00 drugie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  5. Nabożeństwo Gorzkich Żali – każdej niedzieli Wielkiego Postu o godz. 00. Po nim Msza św.
  6. W piątek 25 marca, obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i dzień Świętości życia. Tego dnia modlić się będziemy w intencji ochrony życia poczętego i o możliwość poczęcia nowego życia. Zachęcam do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, czyli dziewięciomiesięcznego zobowiązania się do odmawiania jednego dziesiątka Różańca i specjalnej modlitwy w intencji dziecka poczętego, które Bóg zna i wie, że potrzebuje naszej duchowej pomocy. Na Mszę św. zapraszam również kobiety oczekujące narodzin swego dziecka, które trzymają okolicznościowe błogosławieństwo.
  7. W tym tygodniu przypada ostatnia sobota miesiąca. Zachęcam i zapraszam do modlitwy w intencji małżeństw i rodzin z naszej parafii.

 

Intencje mszalne (21 marca – 27 marca):

 

poniedziałek (21 marca) – godz. 17.00:

+ Aleksander – w 21 rocznicę śmierci;

+ Anna Ozga – int. od Elżbiety Leśniak;

wtorek (22 marca) – godz. 17.00: 

W intencji Henryka Rydza – z okazji 90tych Urodzin – dziękczynna za zdrowie i wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej Miłosierdzia;

+ Anna Ozga – int. od Renaty i Marcina Putów z rodziną;

środa (23 marca) – godz. 17.00:

+ Tadeusz Kuźniar – int. od siostry z mężem;

+ Anna Ozga – int. od Katarzyny Żyły;

czwartek (24 marca) – godz. 17.00:

W intencji Czesława – w dniu Urodzin – z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski;

+ Anna Ozga – int. od chrześniaka Ryszarda;

piątek (25 marca) – godz. 17.00:

O błogosławieństwo Boże dla Józefa i Władysława;

+ Anna Ozga – int. od Anny i Jana Żyłów z rodziną;

sobota (26 marca) – godz. 17.00:

+ Agnieszka Kania;

+ Anna Ozga – int. od Krystyny i Mieczysława Durów z rodziną;

niedziela (27marca):

7.30+ Jan, Aniela, Katarzyna;

10.30W intencji parafian;

14.00W intencji Kai i Igora – z okazji Urodzin – z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski;

+ Anna Ozga – int. od sąsiadów Baranów i Gratów;