1. Dzisiaj w naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność. Dzisiaj, po Mszy św. popołudniowej do godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam i zachęcam do prywatnej modlitwy.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Delikat, Bednarz, Koziarz, Wakuła i Mańka.
  3. Różaniec przed sumą 27 lutego poprowadzi Róża pani Edyty Więcek.
  4. Następna sobota jest ostatnią sobotą miesiąca. W naszej parafii jest to dzień modlitwy i duchowego wsparcia dla małżonków. Na Mszę św. o godz. 17.00 i wspólną zapraszam wszystkich małżonków, w każdym wieku.
  5. Za tydzień będzie ostatnia niedziela miesiąca. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam szczególnie dzieci – dla nich dedykowane kazanie.
  6. W czasach, kiedy grozi nam realne zagrożenie wojną, kiedy odczuwalne jest panoszące się zło, kiedy coraz więcej rodzin się rozpada, rośnie niepokój i niepewność, istnieje potrzeba zjednoczenia się i działania razem. Wojownicy Maryi z Rzeszowa organizują potężny modlitewny szturm Nieba, który odbędzie się z 26 na 27 lutego 2022 roku, w ramach całonocnej akcji: Noc walki o błogosławieństwo dla Polski. Organizatorzy zapraszają do przyłączenia się do tej akcji modlitewnej organizowanej w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej – Klasztor OO. Bernardynów. Na godzinną modlitwę o błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny zapraszam w sobotę również do naszego kościoła. Rozpoczniemy Apelem o godz. 21.00.
  7. 28 lutego, w poniedziałek (za dwa tygodnie), rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje, które wprowadzą nas w okres Wielkiego Postu. Zakończą się w Środę Popielcową 2 marca. Rekolekcje poprowadzi Dominik Chmielewski, salezjanin. Serdecznie zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału w tych rekolekcjach.

Poniedziałek (28 lutego)

Godz. 18.00 – Msza Święta z nauką na rozpoczęcie rekolekcji.

Godz. 20.00 – Spotkanie z małżonkami.

Godz. 21.00 – 21.30 – Apel Jasnogórski z rozważaniem maryjnym.

Wtorek (1 marca)

Godz. 9.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną (głównie starsi).

Godz. 18.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną.

Godz. 20.00 – Spotkanie z młodzieżą (młodymi).

Godz. 21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem maryjnym.

Środa Popielcowa (2 marca)

Godz. 8.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną.

Godz. 18.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną.

Godz. 21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem maryjnym.

 

 

Intencje mszalne (21 lutego – 27 lutego):

 

poniedziałek (21 lutego) – godz. 17.00:

+ Adolf Chyłek – int. od syna Antoniego z rodziną;

+ Weronika Szala – int. od wnuczki Eweliny z rodziną;

wtorek (22 lutego) – godz. 17.00: 

+ Edward Szala – int. od syna Zbigniewa z żoną;

+ Weronika Szala – int. od wnuczek Doroty i Agnieszki z rodzinami;

środa (23 lutego) – godz. 17.00:

+ Józefa Kokoszka – w 20 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Kokoszków;

+ Weronika Szala – int. od rodziny z Jasionki;

czwartek (24 lutego) – godz. 17.00:

+ Marian i Katarzyna Kluz;

+ Weronika Szala – int. od rodziny Siwców z Borku Nowego;

piątek (25 lutego) – godz. 17.00:

+ Kazimierz Jarecki – int. od siostry Marii z rodziną;

+ Weronika Szala – int. od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników ZS w Łukawcu;

sobota (26 lutego) – godz. 17.00:

+ Stanisław i Stanisława Orzech – w rocznicę śmierci Stanisława;

+ Weronika Szala – int. od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników ZS w Łukawcu;

niedziela (27 lutego):       

7.30W intencji parafian;

10.30+ Kazimiera Dudek – w rocznicę śmierci – int. od córki;

14.00 –  + Bronisław, Józef, Katarzyna Gaweł;

+ Weronika Szala – int. od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników ZS w Łukawcu;