1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Korbecki, Korbecki, Porada, Jankowski, Nowak.
 2. Serdecznie dziękuję dzieciom, młodzieży i starszym, którzy uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych. Dziękuję za naszą wspólną modlitwę. Szczególnie dziękuję Rodzicom i wszystkim tym, którzy motywowali i umożliwili dzieciom uczestnictwo w tych nabożeństwach. Niech ta modlitwa wyda dobre owoce w życiu waszych dzieci.
 3. Różaniec przed sumą 1 listopada poprowadzi Róża pani Alfredy Miś, natomiast 7 listopada Róża pani Janiny Drzał.
 4. Wszystkich, którzy odmawiają Nowennę Pompejańską i tych, którzy chcą się pomodlić wspólnie na Różańcu, zapraszam dzisiaj do kościoła na godz. 17.00.
 5. W poniedziałek będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę: 7.30, 10.30 i o 14.00. Po Mszy św. o godz. 10.30uroczysta procesja na cmentarz i modlitwy za naszych zmarłych. Po Mszy św. o godz. 14.00 będziemy modlić się na Różańcu w intencji osób, które zmarły w tym roku. Modlitwy wypominkowe rozpoczniemy 2 listopada.
 6. We wtorek Dzień Zaduszny. Msze św. o 7.30 i o godz. 17.00. Po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo wypominkowe.
 7. Penitencjarnia Apostolska wydała dekret, na mocy którego odpusty zupełne dla wiernych zmarłych będzie można uzyskać przez cały listopad. Więcej szczegółów na specjalnej ulotce, którą znajdziemy za ławkami.
 8. Proszę, aby w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny nie parkować wzdłuż drogi prowadzącej do cmentarza. Utrzymujmy na drodze ruch jednokierunkowy.
 9. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu będą kwestować członkowie naszej Parafialnej Caritas, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym z naszej parafii oraz na utrzymanie i remont zapomnianych grobów na naszym cmentarzu, oraz na zakup kwiatów na cmentarz.
 10. Serdeczne Bóg Zapłać panu Eugeniuszowi Świderkowi, państwu Marii i Romanowi Pokrzywom oraz państwu Katarzynie i Tomaszowi Jastrzębiom, którzy ofiarowali do naszego kościoła chryzantemy i inne ozdoby świąteczne.
 11. W pojemniczku na Ziarno Słowa Bożego znajdziemy karteczki z imionami naszych zmarłych parafian. Losując konkretnego zmarłego wspomóżmy go chociażby krótką modlitwą.
 12. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zachęcam do modlitwy w intencji kapłanów – tych, którzy pracowali w naszej parafii, tych, którzy pochodzą z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. W niedzielę 7 listopada przeprowadzimy zbiórkę do puszek w ramach tzw. „Zbiórki Jesiennej”, na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 13. I piątek miesiąca: Nabożeństwo Pierwszopiątkowe – O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja prywatna do godz. 17.00.
 14. I sobota miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać w Zakrystii. Na Mszę św. o godz. 17.00 w sposób szczególny zapraszam Róże Różańcowe z naszej parafii. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
 15. W piątek, 5 listopada, po Mszy św. i nabożeństwie, na godz. 18.00, zapraszam na spotkanie rodziców młodzieży, która w tym roku szkolnym przyjmie sakrament bierzmowania.
 16. W imieniu rodziców Igora Łakomca dziękuję wszystkim tym, którzy przez odpis 1% od podatku wspomogli leczenie i rehabilitację naszego małego parafianina. Bóg Zapłać.
 17. Za ławkami znajdziemy książeczkę ABC pomocy duszom w czyśćcu cierpiącym, która w jasny sposób przedstawia, jak można skutecznie pomóc zmarłym. Dobrowolna ofiara przeznaczona będzie na kolejne publikacje wydawnictwa.

 

 

Intencje mszalne (1 listopada – 7 listopada):

poniedziałek (1 listopada):

7.30  –   1) + Józef i Józefa Siłka; + Krystyna Ślęczka; + Emilia i Franciszek Basista; 2) + ks. Jan Krzywiński;

10.30  – 1) W int. parafian; 2) + Maria Kuras (greg. 1); 3) + Luiza Siłka – w rocznicę śmierci;

14.00  – W int. Tadeusza – z okazji imienin – o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w doświadczeniu choroby;

wtorek (2 listopada): 

7.30  –   Za zmarłych z rodzin Chorzępa i Wisz;
17.00  – + Ewa Wiercioch – o radość wieczną;

+ Maria Kuras (greg. 2);

środa (3 listopada) – godz. 17.00:

+ Ryszard Tomasik – w rocznicę śmierci;

+ Maria Kuras (greg. 3);

+ Franciszek Jucha – int. od Lesławy i Bogdana Golonków;

+ Maria Rydz – int. od wnuczek Moniki i Anny;

czwartek (4 listopada) – godz. 17.00:

+ Marek;

+ Maria Kuras (greg. 4);

+ Franciszek Jucha – int. od Janusza i Aleksandry Koniów;

+ Maria Rydz – int. od wnuczki Magdaleny z rodziną;

piątek (5 listopada) – godz. 17.00:

+ Jan, Franciszka, Anna;

+ Maria Kuras (greg. 5);

+ Franciszek Jucha – int. od Wojciecha i Jadwigi Świebodów;

+ Maria Rydz – int. od Józefy Dragan;

sobota (6 listopada) – godz. 17.00:

+ Aniela i Walenty Nowak;

+ Maria Kuras (greg. 6);

+ Franciszek Jucha – int. od rodziny Żabów;

+ Maria Rydz – int. od rodziny Bednarzów;

niedziela (7 listopada):

7.30+ Sławomir Nowak;

10.30 W intencji parafian;

14.00+ Tadeusz, Stanisław, Julia, Andrzej Domino;

+ Maria Kuras (greg. 7);

+ Franciszek Jucha – int. od Edwarda i Ludwiki;

+ Maria Rydz – int. od wnuczki Dominiki;