1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz zakupione kwiaty. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Jarecki, trzy rodziny Nowaków i Lubas.
  2. Różaniec przed sumą 10 października poprowadzi Róża pani Józefy Miś.
  3. W imieniu ks. Romana Nowaka składam serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary na rzecz jego parafii na Madagaskarze. Serdecznie dziękuję członkom parafialnej Caritas oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszego parafialnego grilla, który odbył się w ubiegłą niedzielę.
  4. Nabożeństwo Różańcowe w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 17.00, w niedziele po Mszy św. o godz. 14.00. Zapraszam wszystkich do udziału i modlitwy.
  5. Akcja Katolicka z naszej parafii zaprasza na wspólny wyjazd do kina na film pt. Wyszyński – zemsta czy przebaczenie, który odbędzie się 8 października (piątek) po Mszy św. Koszt wyjazdu ok. 20 zł. Zapisy w zakrystii do środy.
  6. W tym tygodniu na nabożeństwa październikowe w sposób szczególny zapraszam:

Na poniedziałkowe – młodzież z kl. IV

Na wtorkowe – dzieci klasy V

Na środowe – dzieci  z kl. VI

Na czwartkowe – młodzież kl. VII

Na piątkowe – młodzież z kl. VIII

Na sobotnie – członków Parafialnej Caritas

Na niedzielne – dzieci klasy III

  1. W niedzielę 10 października przeżywać będziemy Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Przy naszym kościele zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz uzdolnionej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin, której udzielana jest pomoc w zdobywaniu wykształcenia. Tego dnia dzieci i młodzież ze Szkolnego Koła Caritas będą rozprowadzać przy naszym kościele kremówki papieskie. Bóg zapłać za ofiarność. 17 października zbiórka do puszek przeznaczona będzie na misje.
  2. Wszystkich, którzy odmawiają Nowennę Pompejańską i tych, którzy chcą się wspólnie pomodlić, zapraszam dzisiaj na godz. 17.00 na modlitwę różańcową.
  3. Wójt Gminy Trzebownisko zachęca osoby 60+ do skorzystania z bezpłatnych szczepień profilaktycznych przeciwko pneumokokom w Centrum Medycznym Medyk w Jasionce. Więcej informacji na ulotce, którą znajdziemy w przedsionku.

 

Intencje mszalne (4 października – 10 października):

 

poniedziałek (4 października) – godz. 17.00: 

+ Stefania i Jan Pietraszek;

+ Jan Chyłek ( greg. 4);

+ Małgorzata Krasoń – int. od matki chrzestnej z mężem;

wtorek (5 października) – godz. 17.00: 

+ Andrzej i Katarzyna Polak;

+ Jan Chyłek ( greg. 5);

+ Małgorzata Krasoń – int. od matki chrzestnej z mężem;

środa (6 października) – godz. 17.00:

+ Maria i Bronisław Koń – w rocznicę śmierci;

+ Jan Chyłek ( greg. 6);

czwartek (7 października) – godz. 17.00:

+ Katarzyna i Stefan Michałek;

+ Jan Chyłek ( greg. 7);

piątek (8 października) – godz. 17.00:

+ Emilia, Aniela, Józef;

+ Jan Chyłek ( greg. 8);

sobota (9 października) – godz. 17.00:

W int. Zofii Bojdy – Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

+ Jan Chyłek ( greg. 9);

niedziela (10 października):

7.30W 30 rocznicę ślubu – Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

10.30 W intencji parafian;

14.00+ Maria Polak;

+ Jan Chyłek ( greg. 10);