1. Dzisiaj III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarność. Dziękuję za ofiarę na organy pani Wandzie Rząsie i tym którzy wpłacali swoje datki na konto parafialne. Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz. 15.00 do 18.00.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz ofiarę. Za przyozdobienie kościoła kwiatami dziękuję nowożeńcom Agnieszce i Grzegorzowi Majmurkom, którym życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Miłosierdzia w małżeńskim życiu. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Więcek, Więcek, Orzech, Głowiak, Pietraszek.
  3. Różaniec przed sumą 26 września poprowadzi Róża pani Teresy Wiercioch.
  4. W czwartek wspomnienie św. Ojca Pio. W Terliczce po Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie nowej figury Świętego z Pietrelciny.
  5. W tym tygodniu przypada ostatnia sobota miesiąca. Zapraszam do modlitwy w intencji małżeństw i rodzin z naszej parafii. Na Mszę św. zapraszam wszystkich ministrantów i lektorów oraz ich rodziny.
  6. Z kościoła można zabrać formularze Deklaracji przystąpienia do Róży Różańcowej Rodziców w intencji Dzieci. W pierwszą sobotę miesiąca października Róża ta rozpocznie dziewięciomiesięczną modlitwę w intencji dzieci. Wypełnioną deklarację należy dostarczyć do 26 września. 2 października zostaną rozdane karty z tajemnicami różańcowymi. Zachęcam gorąco do podjęcia tej modlitwy.
  7. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela miesiąca. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam szczególnie dzieci.
  8. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. Romana Nowaka, pochodzącego z Łąki, od wielu lat pracującego na Madagaskarze. Ks. Roman zwrócił się do nas z prośbą o materialne wsparcie dla jego parafii na misjach. Na ten cel po mszach św. zostanie zorganizowana kwesta do puszek. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  9. Składam serdeczne Bóg Zapłać p. Januszowi Koniowi, panu Mariuszowi Więckowi i panu Antoniemu Chmielowi za wszystkie starania i pomoc w zorganizowaniu oświetlenia drogi do naszego cmentarza, które wykonała Gmina Trzebownisko.

 

Intencje mszalne (20 września – 26 września):

 

poniedziałek (20 września) – godz. 18.00: 

+ Jerzy Chmiel – int. od brata Jana;

+ Józef Pietraszek (greg. 20);

+ Małgorzata Krasoń – int. od chrześnicy Anny z rodziną;

wtorek (21 września) – godz. 18.00: 

+ Weronika Szala – int. od syna Stanisława z żoną;

+ Józef Pietraszek (greg. 21);

+ Małgorzata Krasoń – int. od kolegów Rafała z pracy;

środa (22 września) – godz. 18.00:

+ Anna, Stanisław, Józef i zmarli z rodziny;

+ Józef Pietraszek (greg. 22);

+ Małgorzata Krasoń – int. od kolegów Rafała z pracy;

czwartek (23 września) – godz. 18.00:

+ Janina, Mieczysław i Wojciech;

+ Józef Pietraszek (greg. 23);

piątek (24 września) – godz. 18.00:

+ Bronisław i Maria Barłoga;

+ Józef Pietraszek (greg. 24);

+ Małgorzata Krasoń – int. od kolegów Rafała z pracy;

sobota (25 września) – godz. 18.00:

+ Jerzy Chmiel – int. od brata Czesława;

+ Józef Pietraszek (greg. 25);

+ Małgorzata Krasoń – int. od kolegów Rafała z pracy;

niedziela (26 września):

7.30+ Bronisława i Stanisław Michałek – w rocznicę śmierci Bronisławy;

10.30 W 40 rocznicę ślubu Bożeny i Stanisława Nowaków – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia na dalsze lata wspólnego życia;

14.00W intencji parafian;

+ Józef Pietraszek (greg. 26);