1. Dzisiaj III niedziela miesiąca – w naszej parafii składka inwestycyjna przeznaczona na zakup organów. Bóg zapłać za ofiarność. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od godz. 15.00 do godz. 18.00. Na zakończenie kolejny fragment Ewangelii wg. Św. Łukasza.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Dzioban, Przybyło, Jankowski, Jankowski i Jankowski.
  3. Różaniec przed sumą 25 lipca poprowadzi Róża pani Zofii Jankowskiej.
  4. 25 lipca, w następną niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy św., odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Modlić się będziemy o bezpieczeństwo na drogach i o szczęśliwą jazdę dla wszystkich kierowców. Poświęcenie pojazdów będzie miało miejsce przy wyjeździe z placu kościelnego, obok tablicy ogłoszeń. Ofiary składane z tej okazji zostaną przekazane na pomoc misjonarzom w ramach akcji prowadzonej przez MIVA Polska.
  5. W czwartą niedzielę lipca, czyli w następną niedzielę, 25.07.2021 r. z woli papieża Franciszka będzie obchodzony w Kościele powszechnym I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.

 

 Intencje mszalne (19 lipca – 25 lipca):

 

– poniedziałek (19 lipca) – godz. 18.00: 

+ Elżbieta Lech;

+ Katarzyna Gunia (greg. 15);

+ Ryszard Tomasik – int. od siostry Magdaleny;

wtorek (20 lipca) – godz. 18.00: 

+ Anna, Stanisław, Józef i zmarli z rodziny;

+ Katarzyna Gunia (greg. 16);

+ Ryszard Tomasik – int. od rodziców;

środa (21 lipca) – godz. 18.00:

+ Maria i Fabian Wiercioch; + Katarzyna i Andrzej Stróż;

+ Katarzyna Gunia (greg. 17);

+ Ryszard Tomasik – int. od kolegów z pracy;

czwartek (22 lipca) – godz. 18.00:

+ Zofia i Kazimierz, + Michalina i Teodor;

+ Katarzyna Gunia (greg. 18);

+ Ryszard Tomasik – int. od kolegów z pracy;

piątek (23 lipca) – godz. 18.00:

+ Elżbieta Noga;

+ Katarzyna Gunia (greg. 19);

+ Ryszard Tomasik – int. od kolegów z pracy;

sobota (24 lipca) – godz. 18.00:

W 50 rocznicę ślubu Barbary i Stanisława Marczuków – dziękczynna za wszystkie otrzymane w małżeństwie łaski, za rodzinę, za wszystkich przyjaciół i sąsiadów, którzy wsparli pomocą, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski.

+ Katarzyna Gunia (greg. 20);

+ Ryszard Tomasik – int. od koleżanek z onkohematologii;

niedziela (25 lipca):

7.30W intencji parafian;

10.30Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodziny;

14.00+ Bronisław Myrda – w 3 rocznicę śmierci;

+ Katarzyna Gunia (greg. 21);

+ Jan Chyłek – int. od kolegi Andrzeja;