1. Dzisiaj III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę. Dziękuję również tym którzy składają ofiary na bieżące potrzeby parafii na tacę, do skrzynki za ławkami oraz bezpośrednio na konto parafialne.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Sowa, Gilarski, Kania, Nowak, Barłoga.
  3. Różaniec przed sumą 25 kwietnia poprowadzi Róża pana Stanisława Chmiela.
  4. Dzisiaj, w Dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego, w naszym kościele wspólnie będziemy czytać Biblię po Mszy św. popołudniowej, ok. godz. 15.00. Po lekturze Pisma św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnej adoracji do godz. 18.00.
  5. Książkę Ludzie kościół zbudowali, opowiadająca o historii powstawania naszej parafii i budowy naszego kościoła, można dzisiaj nabyć przed kościołem a w ciągu tygodnia w zakrystii lub w kancelarii.
  6. W poniedziałek na godz. 18.30 zapraszam na spotkanie dzieci z klasy III.
  7. W tym tygodniu przypada ostatnia sobota miesiąca. Zachęcam i zapraszam do modlitwy w intencji małżeństw i rodzin z naszej parafii.
  8. 20 kwietnia, od godz. 10.00 do 17.00 na parkingu za Przedszkolem odbędzie się zbiórka odpadów problemowych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. W IV Niedzielę Wielkanocną, 25 kwietnia, przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza i początek Tygodnia Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

 

Intencje mszalne (12 kwietnia – 18 kwietnia):

 

– poniedziałek (19 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Eugeniusz Malak – int. od córki z mężem;

+ Małgorzata Krasoń (greg 14.);

+ Jan Chyłek – int. od sąsiadów Czekajskich;

wtorek (20 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Urszula Kołodziej – int. syna Marka z żoną;

+ Małgorzata Krasoń (greg 15.);

+ Jan Chyłek – int. od sąsiadów Czekajskich;

środa (21 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Józef Pietraszek – int. od syna z rodziną;

+ Małgorzata Krasoń (greg 16.);

+ Jan Chyłek – int. od rodziny Kołodziejów z Zapola;

czwartek (22 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Jerzy i Władysława – z okazji imienin Jerzego;

+ Małgorzata Krasoń (greg 17.);

+ Jan Chyłek – int. od koleżanek córki Małgorzaty;

piątek (23 kwietnia) – godz. 18.00

+ Wojciech, Antonina, Józef;

+ Małgorzata Krasoń (greg 18.);

+ Jan Chyłek – int. od bratanicy Sylwii;

sobota (24 kwietnia):

+ Bronisław Drupka – w 1 rocznicę śmierci;

+ Małgorzata Krasoń (greg 19.);

+ Jan Chyłek – int. od koleżanek córki Małgorzaty – Marii i Iwony;

niedziela (25 kwietnia):

7.30 –  + Marek;

10.30W intencji parafian

14.001) W int. Jakuba Kasiaka – z okazji 18-tych Urodzin – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu; 2) W int. Mateusza Świebody – z okazji 18-tych Urodzin – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu;

+ Małgorzata Krasoń (greg 20.);