1. Dzisiaj w naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  2. W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 18.00. Na zakończenie kolejny fragment Ewangelii św. Łukasza. O godz. 17.00 wspólna modlitwa różańcowa.
  3. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę, oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Bednarz, Delikat, Koziarz, Wakuła, Konefał.
  4. Różaniec przed sumą, 29 listopada, poprowadzi Róża pani Zofii Jankowskiej.
  5. Świece Wigilijne Caritas można nabyć w zakrystii: ofiara minimalna: za małe – 5 zł, za duże – 12 zł, co nadto zostanie przekazane naszej parafialnej Caritas.
  6. Przepisy sanitarne pozostają bez zmian, dlatego w dalszym ciągu uczestnicy Mszy Świętych niedzielnych proszeni są o zgłaszanie chęci swojego udziału telefonicznie w piątek od godz. 19.00 do 20.00.
  7. W poniedziałek (23 listopada) uroczyście zakończymy naszą Nowennę Pompejańską. Na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe wieńczące nowennę zapraszam wszystkich, którzy modlili się wspólnotowo w kościele, ale i tych, którzy odmawiali modlitwy indywidualnie. Przy okazji bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy przychodzili się modlić do kościoła.
  8. Składam serdeczne Bóg Zapłać za ofiary składane na bieżące potrzeby parafii do skrzynki za ławkami oraz na konto parafialne. Dziękuję za zrozumienie i za poczucie odpowiedzialności za naszą parafię.
  9. Następna niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. W niedzielę tę, odpowiadając na prośbę wspólnoty przełożonych i kleryków, w ramach tzw. pomocy jesiennej, przeprowadzimy zbiórkę do puszek mającą na celu wsparcie Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę. Ofiary na seminarium będzie można składać do 6 grudnia, także w kopercie do skarbony lub na konto z dopiskiem „Ofiara na Seminarium”.

 

Intencje mszalne (23 listopada – 29 listopada):

 

poniedziałek (23 listopada) – godz. 17.00:

+ Bronisława i Bronisław – w rocznicę śmierci Bronisławy;

+ Emilia Grata – (greg. 23);

+ Józef Śliż – (greg. 21);

wtorek (24 listopada) – godz. 17.00: 

+ Stanisław i Bronisława Michałek;

+ Emilia Grata – (greg. 24);

+ Józef Śliż – (greg. 22);

środa (25 listopada) – godz. 17.00:

+ Bronisław Drupka – int. od rodziny Stróżów;

+ Emilia Grata – (greg. 25);

+ Józef Śliż – (greg. 23);

czwartek (26 listopada) – godz. 17.00:

+ Bronisław Jarecki – od brata Kazimierza z rodziną;

+ Emilia Grata – (greg. 26);

+ Józef Śliż – (greg. 24);

piątek (27 listopada) – godz. 17.00:

+ Tadeusz Rogala – od żony Marii;

+ Emilia Grata – (greg. 27);

+ Józef Śliż – (greg. 25);

sobota (28 listopada) – godz. 17.00:

+ Piotr Kloc – w rocznicę śmierci;

+ Emilia Grata – (greg. 28);

+ Józef Śliż – (greg. 26);

niedziela (29 listopada):

7.30 –  W intencji parafian;

10.30+ Stanisław i Stanisława – w rocznicę śmierci Stanisławy;

14.00+ Tadeusz Rogala – int. od córki Sabiny z rodziną;

+ Emilia Grata – (greg. 29);

+ Józef Śliż – (greg. 27);