1. Dzisiaj w naszej parafii składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiarność.
  2. Przeżywamy również Dzień Solidarności z Libanem. Po Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc poszkodowanym w wybuchu w Bejrucie.
  3. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za zakupione kwiaty. Dziękuję paniom: Agnieszce Rogali, Jolancie Wojewódce i Małgorzacie Kasiak za udekorowanie kościoła. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Noga, Chmiel, Chmiel, Noga, Porada.
  4. Różaniec przed sumą, 23 sierpnia, poprowadzi Róża pani Janiny Drzał.
  5. Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji Uroczystości Wniebowzięcia NMP. Dziękuję tym, którzy postarali się o wieńce, które stały się symbolem naszej wdzięczności wobec Boga. Dziękuję za dary przyniesione w procesji, za obecność i modlitwę.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszam do modlitwy Nowenną do Miłosierdzia Bożego.
  7. Dożynki Diecezjalne w tym roku odbędą się w niedzielę 30 sierpnia w Rzeszowie przy Katedrze. Początek o godz. 11.00. Msza św. o godz. 12.00. Zachęcam do udania się do Katedry z naszymi, parafialnymi wieńcami.

 

Intencje mszalne (17 sierpnia – 23 sierpnia):

 

poniedziałek (17 sierpnia) – godz. 18.00:

+ Katarzyna, Franciszek i Jan;

wtorek (18 sierpnia) – godz. 18.00: 

W 45 rocznicę ślubu Marii i Jana Czekajskich – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

+ Bronisław Jarecki – int. od rodziny Doboszów;

środa (19 sierpnia) – godz. 18.00:

W 45 rocznicę ślubu – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

+ Bronisław Jarecki – int. od rodziny Gratów i Misiów;

czwartek (20 sierpnia) – godz. 18.00:

+ Zofia Bednarz – w 3 rocz. śmierci;

piątek (21 sierpnia) – godz. 18.00:

+ Danuta Dubiel – w 1 rocznicę śmierci – int. od syna Grzegorza z rodziną;

sobota (22 sierpnia) – godz. 18.00:

+ Antonina i Onufry Michałek, + Andrzej i Anna Miś;

niedziela (23 sierpnia):

7.30 –  + Jan i Stefania;

10.30W intencji Janiny i Antoniego w 40 rocznicę ślubu – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia na dalsze lata wspólnego życia –  int. od syna Mariusza z rodziną;

14.00W intencji parafian;

+ Bronisław Jarecki – int. od Jana Nowaka z rodziną;