1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Kuźniar, Dziubek, Szuberla, Kozłowski i Lech.
  2. Różaniec przed sumą 19 kwietnia poprowadzi Róża pani Teresy Wiercioch.
  3. Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do przygotowania Liturgii Triduum Paschalnego i do pięknego jego przeżycia: Ks. Andrzejowi za wspólną modlitwę i głoszone Słowo Boże, Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Michałowi Wąsaczowi i Jakubowi Misiowi za przygotowanie oprawy liturgicznej, Paniom Agnieszce Rogali, Oktawii Gołąb, Teresie Głowiak za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych i liturgicznych. Dziękuję pewnej rodzinie za ufundowanie Paschału. Wszystkim, którzy adorowali Pana Jezusa w Ciemnicy i w Grobie oraz tym, którzy modlili się z nami słuchając transmisji serdeczne Bóg Zapłać. Niech Zmartwychwstały Jezus wynagrodzi każdy trud i zaangażowanie swoim błogosławieństwem.
  4. Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy w tym czasie przekazują ofiary na bieżące potrzeby parafii, zarówno do skrzynki za ławkami jak i bezpośrednio na konto parafialne. Serdeczne Bóg Zapłać.
  5. II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nasz Odpust Parafialny. Msze św.: o godz. 7.30, 10.30, i 14.00, niestety ze względu na zaistniałą sytuację udział wiernych ograniczony jest do 5 osób. Na Msze św. zapraszam wyłącznie osoby, które zamówiły intencje mszalne. Msza św. w intencji parafian zostanie odprawiona bez udziału wiernych. Wszystkich proszę o pozostanie w domach. Jednoczmy się we wspólnej modlitwie poprzez słuchanie transmisji Mszy św. i nabożeństw z naszej parafii za pośrednictwem TV Wist i serwisu YouTube. Po Mszach świętych będzie możliwość przystąpienia do Komunii św. z zachowaniem przepisu ograniczającego ilość obecnych w kościele do 5 osób. W ciągu dnia można będzie przyjść do kościoła na prywatną modlitwę.

 

Intencje mszalne (14 kwietnia – 19 kwietnia):

 

wtorek (14 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Józef i Bronisława Lech – w rocznicę śmierci Józefa;

+ Danuta Dubiel – od sąsiadów brata Marka

środa (15 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Antonina i Józef Moskwa – w rocznicę śmierci Józefa;

czwartek (16 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Piotr Koczot;

piątek (17 kwietnia) – godz. 18.00

+ Jan Wiercioch;

sobota (18 kwietnia) – godz. 18.00: 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Władysława i Józefa;

niedziela (19 kwietnia):

7.30  –  + Maria i Józef Kamińscy;

10.30  – W intencji parafian;

14.00  – W intencji Ilony – o pomyślne zdanie matury i o łaskę zdrowia – intencja od Rodziców;