1. Dzisiaj, w III niedzielę miesiąca, w naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Wiercioch, Wiercioch, Grata, Pasierb, Miś.
  3. Różaniec przed sumą 23 lutego poprowadzi Róża pani Zofii Jankowskiej.
  4. Bardzo dziękuję członkom Parafialnej Caritas za odwiedzenie chorych z naszej parafii. W ich imieniu i własnym dziękuję również chorym oraz ich rodzinom za serdeczne przyjęcie i miłe spotkania.
  5. W tym tygodniu przypada III piątek. Zapraszam do modlitwy w Nowennie do Miłosierdzia Bożego.
  6. Następna niedziela jest ostatnią niedzielą miesiąca. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam w szczególności dzieci.
  7. Rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii Świętej oraz rodziców kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie, które odbędzie się w sobotę 29 lutego o godz. 18.00 w Domu Strażaka. Spotkanie będzie połączone z projekcją filmu i potrwa ok. 2 godz. Proszę zarezerwować sobie czas.
  8. Zbliża się uroczystość beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się w Warszawie 7 czerwca o godz. 12.00. Osoby, które chciałyby się udać na tę uroczystość, proszę o zgłoszenie się do 26 lutego w celu zamówienia kart wstępu na plac celebry. Można również zamówić karty wstępu do sektora dla osób niepełnosprawnych.
  9. Sołtys wsi Łukawiec zaprasza na bardzo ważne Zebranie Wiejskie, które odbędzie się we wtorek, 18 lutego. II termin: 18.00. W porządku obrad między innymi: sprawozdanie z realizacji budżetu za 2019 i uchwalenie budżetu na rok 2020 o raz sprzedaż działek.

 

Intencje mszalne (17 lutego – 23 lutego):

 

poniedziałek (17 lutego) – godz. 17.00: 

Dziękczynna za otrzymane łaski;

+ Józefa Wiercioch (gr. 8);

wtorek (18 lutego) – godz. 17.00: 

+ Zbigniew Grzesik – w 8 rocznicę śmierci;

+ Józefa Wiercioch (gr. 9);

środa (19 lutego) – godz. 17.00: 

+ Aleksander, Janina, Zbigniew;

+ Józefa Wiercioch (gr. 10);

czwartek (20 lutego) – godz. 17.00:  

+ Dorota Świątek – int. od Klubu ŁKS Łukawiec;

+ Józefa Wiercioch (gr. 11);

piątek (21 lutego) – godz. 17.00:

+ Katarzyna, Józef, Bronisław Gaweł;

+ Józefa Wiercioch (gr. 12);

sobota (22 lutego) – godz. 17.00: 

+ Antonina, Julia, Kazimierz Paja;

+ Józefa Wiercioch (gr. 13);

niedziela (23 lutego):

7.30  –  + Eliasz Koziołko;

10.30  – W int. parafian;

14.00  – + Józef Pudło;

+ Józefa Wiercioch (gr. 14);