1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Prędki, Buszta, Śliż, Zdeb, Kowal.
  2. Różaniec przed sumą 16 lutego poprowadzi Róża pani Marii Myrda.
  3. We wtorek, 11 lutego, z racji przypadającego Światowego Dnia Chorego, na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszam szczególnie ludzi chorych, cierpiących i potrzebujących duchowego umocnienia przez Sakrament Namaszczenia Chorych. Po Mszy św. nabożeństwo i wspólna modlitwa w intencji wszystkich chorych z naszej parafii.
  4. W tym tygodniu przypada III sobota i III niedziela miesiąca. W sobotę zapraszam do modlitwy w nowennie do św. Jana Pawła II. W III niedzielę miesiąca naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  5. 9 lutego, na godz. 15.00 zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej.

 

Intencje mszalne (10 lutego – 16 lutego):

 

poniedziałek (10 lutego) – godz. 17.00: 

+ Jan i Maria;

+ Józefa Wiercioch (gr. 1) – początek Mszy św. gregoriańskich;

wtorek (11 lutego) – godz. 17.00: 

+ Eliasz Koziołko;

+ Józefa Wiercioch (gr. 2);

środa (12 lutego) – godz. 17.00: 

+ Tomasz Bielecki – int. od Czesława;

+ Józefa Wiercioch (gr. 3);

czwartek (13 lutego) – godz. 17.00:  

+ Zbigniew – int. od mamy i brata;

+ Józefa Wiercioch (gr. 4);

piątek (14 lutego) – godz. 17.00:

+ Agata, Józef, Adolf;

+ Józefa Wiercioch (gr. 5);

sobota (15 lutego) – godz. 17.00: 

+ Irena Chmiel – w 14 rocznicę śmierci;

+ Józefa Wiercioch (gr. 6);

niedziela (16 lutego):

7.30  –  W int. parafian;

10.30  – + Stanisław Kwiatkowski – int. od córki Katarzyny z rodziną;

14.00  – + Stanisław i Stanisława Orzech – w rocz. śmierci Stanisława;

+ Józefa Wiercioch (gr. 7)