1. Dzisiaj, 12 stycznia, o godz. 15.00 w Domu Strażaka odbędzie się Opłatek dla Seniorów z naszej parafii. Członkom Parafialnej Akcji Katolickiej, Zespołu Caritas, Paniom z KGW, Zespołowi „Łukawianie” składam serdeczne Bóg Zapłać za ogrom pracy i starań oraz zaangażowanie w przygotowanie tego naszego świątecznego spotkania.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Krasoń, Bieniasz, Moskwa, Rejman, Sowa.
  3. Różaniec przed sumą 19 stycznia poprowadzi Róża pani Teresy Wiercioch.
  4. Składam serdeczne podziękowania dzieciom, młodzieży, którzy w ubiegłą niedzielę kolędowali na rzecz misji. Dziękuję pani Jolancie Wojewódce i Elżbiecie Kowalskiej, oraz rodzicom, którzy zaopiekowali się naszymi kolędnikami. Dziękuję wszystkim, którzy z ogromną życzliwością przyjmowali grupy kolędowe i składali ofiary.
  5. Od poniedziałku będzie kontynuowana wizyta duszpasterska.

Poniedziałek (13 stycznia), od godz. 16.00 – od pana Roberta Kwolka do pani Marii Myrdy (223 – 243);

Wtorek (14 stycznia), od godz. 16.00 – od pani Ireny Drzał do pana Daniela Ruszały (245 – 265);

Środa (15 stycznia), od godz. 16.00 – od pana Bronisława Kurasia do pana Franciszka Juchy (266 -274);

Czwartek (16 stycznia), od godz. 16.00 – od pana Grzegorza Świebody do końca Nowego Osiedla (272 – );

Składam serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary z racji wizyty kolędowej, które proszę składać na tacę w kościele.

  1. W związku z wizytą duszpasterską nastąpią zmiany w godzinach Mszy św.: w poniedziałek, wtorek i czwartek – o godz. 7.30; w środę o godz. 18.00. W piątek i w sobotę Msze św. o godz. 17.00.
  2. W tym tygodniu przypada 3 piątek i 3 sobota miesiąca. Zapraszam do uczestnictwa we Mszy św. i Nowennie do Miłosierdzia Bożego i do św. Jana Pawła II.
  3. Przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca – w naszej parafii składka inwestycyjna, w tym miesiącu przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność.
  4. Podkarpacka Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się w sobotę 18 stycznia 2020 roku w parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie. Początek o godzinie 12:00. Prosimy o poinformowanie członków Kół i Biur Radia Maryja w parafiach.
  5. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba wyraził zgodę na promocję w diecezji rzeszowskiej modlitwy w intencji kapłanów w formule zaproponowanej przez świeckich z archidiecezji poznańskiej przy okazji inicjatywy „Polska pod Krzyżem”. Więcej na stronie: modlitwazakaplana.pl.

 

Intencje mszalne (13 stycznia – 19 stycznia):

 

poniedziałek (13 stycznia) – godz. 7.30: 

+ Genowefa Głowiak – int. od rodziny Pasierbów;

wtorek (14 stycznia) – godz. 7.30: 

+ Józef Noga – int. od Arkadiusza, Joanny i Magdaleny;

środa (15 stycznia) – godz. 18.00:

+ Stanisław, Ignacy, Bolesława;

czwartek (16 stycznia) – godz. 7.30:

+ Stanisław Grata;

piątek (17 stycznia) – godz. 17.00:

+ Danuta Dubiel – int. od brata Marka z żoną;

sobota (18 stycznia) – godz. 17.00:

+ Danuta Dubiel – int. od Grzegorza z żoną;

niedziela (19 stycznia):

7.30  – + Danuta Dubiel – int. od rodziny Nowak;

10.30  – + Fabian i Maria Wiercioch;

14.00  – W int. parafian;