1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Orzech, Barszczowski, Sadlej, Mazur, Goraj.
 2. Różaniec przed sumą 1 listopada poprowadzi Róża pana Józefa Stróża, natomiast 3 listopada Róża pani Teresy Wiercioch.
 3. We czwartek od godz. 15.00 spowiedź przed I piątkiem miesiąca i przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Zapraszam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty, abyśmy mogli podczas tych szczególnych dni modlitw za zmarłych przyjmować Komunię św. i zyskiwać odpusty.
 4. W tym tygodniu na nabożeństwa październikowe w sposób szczególny zapraszam:

Na poniedziałkowe – uczniów z kl. VII i VIII SP.

Na wtorkowe – uczniów z klasy IV i V SP.

Na środowe – uczniów z kl. VI SP.

Na czwartkowe – dzieci z kl. I – III SP.

 1. W czwartek zakończenie nabożeństw październikowych. Serdecznie dziękuję dzieciom, młodzieży i starszym, którzy uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych. Dziękuję za naszą wspólną modlitwę. Szczególnie dziękuję tym, którzy motywowali i umożliwili dzieciom uczestnictwo w tych nabożeństwach. Proszę, aby dzieci podliczyły sobie zebrane naklejki i przyszły w czwartek z wyklejonymi planszami na nabożeństwo.
 2. Wszystkich, którzy odmawiają Nowennę Pompejańską i tych, którzy chcą się pomodlić, zapraszam dzisiaj na godz. 18.00 na modlitwę różańcową.
 3. W piątek będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę: 7.30, 10.30 i o 14.00. Po Mszy św. o godz. 10.30uroczysta procesja na cmentarz i modlitwy za naszych zmarłych. Tradycyjnie przez Oktawę Uroczystości, czyli do 8 listopada będziemy polecać naszych zmarłych w Wypominkach – pierwsze nabożeństwo wypominkowe po Mszy św. o godz. 14.00 w Uroczystość Wszystkich Świętych.
 4. Proszę, aby w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny nie parkować wzdłuż drogi prowadzącej do cmentarza. Mamy do dyspozycji 3 miejsca postojowe: przy kościele, nowy plac postojowy, plac przy cmentarzu. Utrzymujmy na drodze ruch jednokierunkowy.
 5. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu będą kwestować członkowie naszej Parafialnej Caritas, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym z naszej parafii, na utrzymanie i remont zapomnianych grobów na naszym cmentarzu, oraz na zakup kwiatów na cmentarz.
 6. W sobotę Dzień Zaduszny. Msze św. o 7.30 i o godz. 17.00. Po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo za zmarłych i procesja na cmentarz.
 7. 2 listopada to również I sobota miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać do Pana Kościelnego. Na Mszę św. o godz. 17.00 w sposób szczególny zapraszam Róże Różańcowe z naszej parafii i osoby, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Akcja Katolicka działająca przy naszej parafii zaprasza na wyjazd do kina, na film „Legiony” – porywającą opowieść o legionowym pokoleniu lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. Wyjazd 9 listopada (sobota), godz. 18.00. Zapisy w zakrystii. Zapraszam i zachęcam.

Intencje mszalne (28 października – 3 listopada):

 

poniedziałek (28 października) – godz. 17.00:

+ Tadeusz Domino;

+ Józef Noworól – int. od sąsiadów Szpondów;

wtorek (29 października) – godz. 17.00: 

+ Tadeusz Dziedzic;

środa (30 października) – godz. 17.00: 

+ Aniela, Jan, Katarzyna;

czwartek (31 października):

Zmarli z rodzin Ewy i Józefa Urbanów;

piątek (1 listopada):

7.30  –   W int. parafian;
10.30  – + Józef i Józefa Siłka; + Krystyna Ślęczka; + Emilia i Franciszek Basista;

14.00  – + Stanisława Bielenda – int. od męża;

sobota (2 listopada):

7.30  –   + Tadeusz, Stanisław, Julia, Andrzej Domino;
17.00  – + Władysław Wisz;

niedziela (3 listopada):

7.30  –   + Maria Nowak;
10.30  – 1) + Barbara i Zenon Piotrowscy; + Maria i Marcin Cyrek; 2) + Józef Noworól – int. od Emilii i Teresy z rodziną;

14.00  – W int. parafian;