1. Dzisiaj w Domu Strażaka o godz. 15.00, w ramach Narodowego Czytania, wspólne czytanie NOWEL POLSKICH. W imieniu organizatorów i własnym serdecznie zachęcam do udziału.
 2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za zakupione kwiaty. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Świeboda, Świeboda, Golonka, Więch i Kasiak.
 3. Różaniec przed sumą 15 września poprowadzi Róża pani Alfredy Miś.
 4. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam udających się na Pielgrzymkę na Święty Krzyż i do Sandomierza. Podczas spotkania zbierana będzie opłata w wysokości 130 zł.
 5. W piątek (13 września) na Mszę św. i spotkanie zapraszam młodzież kl. 8, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Na to spotkanie zapraszam również młodzież starszą uczącą się w szkołach ponadpodstawowych.
 6. W sobotę (14 września) Święto Podwyższenia Krzyża. Zapraszam na Mszę św. i uczczenie Relikwii Krzyża Świętego, które przechowujemy w naszej parafii. Będzie to również nasze parafialne modlitewne spotkanie w ramach ogólnopolskiej inicjatywy modlitewno-duszpasterskiej „Polska pod Krzyżem”. Serdecznie zapraszam do licznego udziału.
 7. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów. Na to spotkanie zapraszam również chłopców i młodzieńców, którzy chcieliby zostać ministrantami lub lektorami.
 8. W sobotę na godz. 15.00 zapraszam na spotkanie dzieci i młodzież należącą do Oazy i Scholi. Na to spotkanie zapraszam również te dzieci, które chciałyby należeć do Oazy lub Scholi.
 9. W sobotę (14 września) na Mszę św. i spotkanie zapraszam członków parafialnej Caritas i Akcji Katolickiej. Zapraszam również wszystkich, którzy chcieliby się dołączyć do tych grup i zaangażować się w ich działalność, a tym samym bardziej aktywnie uczestniczyć w życiu parafii.
 10. Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarność.
 11. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom pieszej pielgrzymki do Leżajska oraz tym wszystkim, którzy nam pomogli ją zorganizować i zabezpieczyć. Niech Maryja wynagrodzi nasz trud.
 12. Sołtys wsi Łukawiec informuje o możliwości wpłaty 3 raty podatku rolnego i od nieruchomości: Dom Kultury na Golonkówce – 12 września (czwartek), od godz. 8.30 do 10.00; Dom Strażaka – 12 września (czwartek), od godz. 11.00 do 12.30; Dom Ludowy – Łukawiec Dolny – 12 września (czwartek), od godz. 14.30 do 16.30.
 13. Gmina Trzebownisko organizuje bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców powyżej 65 roku życia. Szczegóły na plakacie.

 

Intencje mszalne (9 września – 15 września):

 

poniedziałek (9 września) – godz. 18.00:  

+ Emilia i Tadeusz Dragan;

+ Kazimierz Lęcznar – (gr.8);

wtorek (10 września) – godz. 18.00: 

+ Antonina i Jan Pokrzywa;

+ Kazimierz Lęcznar – (gr.9)

środa (11 września) – godz. 18.00: 

+ Maria i Michał Hazik;

+ Kazimierz Lęcznar – (gr.10)

czwartek (12 września) –  godz. 18.00:

+ Stefan i Bronisława Orzech;

+ Kazimierz Lęcznar – (gr.11)

piątek (13 września) – godz. 18.00:

O błogosławieństwo Boże o opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla parafian – int. od mieszkających od Kłapówki do kościoła;

+ Kazimierz Lęcznar – (gr.12)

sobota (14 września) – godz. 18.00:

+ Jan Kania;

+ Kazimierz Lęcznar – (gr.13)

niedziela (15 września):

7.30  –   + Józef i Emilia Barszczowscy – w rocznicę śmierci Emilii;
10.30  – + Janina i Tadeusz Bielenda;

14.00  – W int. parafian;

+ Kazimierz Lęcznar – (gr.14)