1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie tej posługi w następnym tygodniu proszę rodziny: Moskwa, Lubas, Urban, Mączka, Rzucidło.
  2. Różaniec przed sumą 28 kwietnia poprowadzi Róża pani Anieli Noga.
  3. We wtorek, w Trzebownisku o godz. 18.00 odbędzie się próba przed uroczystością bierzmowania dla uczniów kl. VIII i III gim. Proszę o przybycie na próbę ze świadkami bierzmowania. Uroczystość bierzmowania w piątek, 26 kwietnia, o godz. 18.00. Tego dnia Msza św. w naszym kościele parafialnym o godz. 7.30.
  4. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam wszystkich ministrantów na zbiórkę.
  5. II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nasz Odpust Parafialny. Msze św.: o godz. 7.30, uroczysta Suma o 11.00, której przewodniczył będzie ks. Jacek Goleń i ostatnia Msza św. o godz. 14.00.
  6. Na uroczystą sumę odpustową zapraszam wszystkie grupy i organizacje działające na terenie naszej parafii. Zapraszam OSP z pocztem sztandarowym, KGW, Zespół Łukawianie, Akcje Katolicką, KSM, Oazę i świętującą Caritas.
  7. W II Niedziela Wielkanocna jest również świętem patronalnym Caritas, także naszego Parafialnego Zespołu Caritas i Szkolnego Koła Caritas. Wraz z całym Kościołem w Polsce tego dnia rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Po wszystkich mszach świętych dzieci ze Szkolnego Koła Caritas i członkowie Parafialnego Zespołu Caritas  będą zbierać datki do puszek, które zostaną  przeznaczone na potrzeby Caritas Diecezjalnej.

Intencje mszalne (23 kwietnia – 28 kwietnia):

 

wtorek (23 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Wojciech, Antonina i Józef;

środa (24 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Emilia Czekajska – int. od Rady Parafialnej;

czwartek (25 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Marek;

piątek (26 kwietnia) – godz. 7.30:

+ Tadeusz Poźniak – w rocz. śmierci;

sobota (27 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Aniela, Antonina i Onufry;

niedziela (28 kwietnia):

7.30  –   + Emilia Czekajska – od Rzeszowskiej Rady Rycerzy Kolumba;
11.00  –  1) W int. parafian; 2) Dziękczynna  z prośbą o błogosławieństwo Boże dla pana sołtysa wsi Łukawiec, Rady Sołeckiej i współpracujących organizacji społecznych Łukawca na nową kadencję; 3)  + Piotr, Maria i Emilia – w 2 rocz. śmierci;

14.00  –  + Józef Bojda;