1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Więcek, Więcek, Orzech, Głowiak, Wiercioch.
  2. Różaniec przed sumą 7 kwietnia poprowadzi Róża pani Janiny Drzał.
  3. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej przed Mszą św. o godz. 16.30 we wtorki, czwartki i soboty, oraz do rozważania Drogi Krzyżowej oprócz piątku, jeszcze w poniedziałki i środy o 16.30.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – pamiętać będziemy w modlitwach o kapłanach i prosić będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  5. I piątek miesiąca – o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość prywatnej adoracji. Od 16.00 możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej. O godz. 17.30 – Droga Krzyżowa, o godz. 18.00 – Msza św. i o godz. 20.00 – Droga Krzyżowa prowadzona przez Grupę Nowej Ewangelizacji, na którą zapraszam szczególnie młodzież.
  6. I sobota miesiąca – wizyta u chorych od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać do pana kościelnego. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam szczególnie Róże Różańcowe i tych, którzy podjęli Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka poczętego. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza Baranki Wielkanocne, palmy oraz inne artykuły świąteczne. Bóg Zapłać za ofiary.
  8. Od jutra tj. od poniedziałku 1. 04 , w sklepach zostaną wystawione kosze na żywność i środki chemiczne, które zostaną przekazane rodzinom potrzebującym z naszej parafii. Będzie można zostawić dary również w przedsionku kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarność.
  9. Akcja Katolicka działająca przy naszej parafii zaprasza na wspólny, autokarowy wyjazd do kina na film „Największy dar. „To wielka i niezwykła opowieść o mocy przebaczenia.” Wyjazd w sobotę 6 kwietnia o godz. 19.00. Całkowity koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii – ostatecznie do wtorku.
  10. Wójt Gminy Trzebownisko: 8 kwietnia (poniedziałek), od 11.00 do 18.00 na parkingu za Przedszkolem będzie przeprowadzana zbiórka odpadów problemowych. Szczegóły w gablocie.

 

Intencje mszalne (1 kwietnia – 7 kwietnia):

 

poniedziałek (1 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Maria, Stanisław, Kazimierz Głowiak – w rocz. śmierci Stanisława;

+ Emilia Czekajska – int. od synów z rodzinami;

wtorek (2 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Emilia Czekajska – int. od synów z rodzinami;

+ Emilia Czekajska – int. od synów z rodzinami;

środa (3 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Bronisława i Józef Lech – w rocz. śmierci Bronisławy;

+ Emilia Czekajska – int. od synów z rodzinami;

czwartek (4 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Emilia Czekajska – od synów z rodzinami;

+ Emilia Czekajska – int. od synów z rodzinami;

piątek (5 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Jan i Anna;

+ Emilia Czekajska – int. od synów z rodzinami;

sobota (6 kwietnia) – godz. 18.00:

W int. Radosława z okazji 18-tych urodzin – o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia w dorosłym życiu;

+ Emilia Czekajska – int. od synów z rodzinami;

niedziela (7 kwietnia):

7.30  –  W int. parafian;

10.30  – + Piotr Koczot;

14.00  – 1) + Emilia Czekajska – int. od mamy; 2) Dziękczynna za ocalenie życia i za łaskę zdrowia dla p. Edyty Pieczonka;

+ Emilia Czekajska – int. od synów z rodzinami;