1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę, za zakupione kwiaty oraz ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Osetek, Bieszczad, Porada, Śliż, Peszko.
  2. Różaniec przed sumą 17 lutego poprowadzi Róża pani Teresy Wiercioch.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zachęcam do wspólnej modlitwy i przedstawiania swoich intencji.
  4. W poniedziałek (11 lutego), z racji przypadającego Światowego Dnia Chorego, na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszam szczególnie ludzi chorych, cierpiących i potrzebujących duchowego umocnienia przez Sakrament Namaszczenia Chorych. Po Mszy św. nabożeństwo i wspólna modlitwa w intencji wszystkich chorych z naszej parafii.
  5. W tym tygodniu przypada III piątek, III sobota i III niedziela miesiąca. W piątek zapraszam do modlitwy w Nowennie do Miłosierdzia  Bożego, w sobotę w nowennie do św. Jana Pawła II. W III niedzielę miesiąca naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  6. W związku z licznymi skargami, że dzieci uczęszczające do szkoły pieszo jak i na rowerach, są atakowane przez psy, co może być przyczyną niebezpiecznego, a nawet tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, Straż Gminna przypomina, że właściciele psów mają obowiązek trzymania swego czworonoga na terenie swojej posesji. Wyprowadzanie psa poza posesję może odbywać się tylko na smyczy, a psy agresywne na smyczy i w kagańcu. Kto nie stosuje się do przepisów podlega karze grzywny 250 zł.

 

Intencje mszalne (11 lutego – 17 lutego):

 

poniedziałek (11 lutego) – godz. 17.00: 

W 1 rocznicę urodzin Alanka – o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

+ Joanna Stróż – (greg. 15);

+ Bronisław Myrda – int. od Doroty Wiercioch;

wtorek (12 lutego) – godz. 17.00: 

+ Bronisław Myrda – int. od rodziny Misiów;

+ Joanna Stróż – (greg. 16);

+ Bronisław Myrda – int. od rodziny Garlak z Budziwoja;

środa (13 lutego) – godz. 17.00: 

+ Bronisław Pokrzywa – int. od córki Danuty z rodziną;

+ Joanna Stróż – (greg. 17);

+ Bronisław Myrda – int. od Stanisława i Tadeusza z Siedlisk;

czwartek (14 lutego) – godz. 17.00:  

W intencji uczestników pielgrzymki rowerowej do Leżajska i ich rodzin – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej;

+ Joanna Stróż – (greg. 18);

+ Bronisław Myrda – int. od Józefa Stróża z rodziną;

piątek (15 lutego) – godz. 17.00:

W intencji uczestników pielgrzymki do Dębowca i Komańczy – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej;

+ Joanna Stróż – (greg. 19);

+ Bronisław Myrda – int. od Małgorzaty i Lesława Myrda;

sobota (16 lutego) – godz. 17.00: 

+ Julia i Marianna;

+ Joanna Stróż – (greg. 20);

+ Bronisław Myrda – int. od Agnieszki i Jerzego Myrda;

niedziela (17 lutego):

7.30  –  W int. parafian;

10.30  – + Mirosław Kołodziej – w 16 rocz. śmierci;

14.00  – + Bronisław Pokrzywa – int. od córki Lucyny z rodziną;

+ Joanna Stróż – (greg. 21);

+ Bronisław Myrda – int. od Ireny i Czesława Kotula;