1. Dzisiaj III niedziela miesiąca – w naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: 3 x Wiercioch, Grata i Pasierb.
  3. Różaniec przed sumą 25 listopada poprowadzi Róża pani Teresy Wiercioch.
  4. Wszystkich, którzy odmawiają Nowennę Pompejańską i tych, którzy chcą się pomodlić, zapraszam dzisiaj na godz. 18.00 na modlitwę różańcową. W piątek uroczyście zakończymy naszą Nowennę Pompejańską. Na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe wieńczące nowennę zapraszam wszystkich, którzy modlili się wspólnotowo w kościele, ale i tych, którzy odmawiali modlitwy indywidualnie. Przy okazji bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy przychodzili się modlić do kościoła. Dziękuję tym, którzy codziennie uczestniczą we Mszy św. – dzięki nim nasza parafia jest wspólnotą modlitwy.
  5. Dziękuję Paniom i Panom, którzy pomagali mi w pracach porządkowych na plebanii. Serdeczne Bóg im zapłać.
  6. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczyli we Mszy św. w int. Ojczyzny i w obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dziękuję za wywieszenie flag narodowych.
  7. Zapraszam, w szczególności młodych, do uczestnictwa w peregrynacji relikwii św. Stanisława Kostki w parafii pw. św. Piotra i Pawła w Łukawcu Dolnym. Uroczysta Msza św. we wtorek (20 listopada) o godz. 18.00. Na tę Mszę św., w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania, zapraszam młodzież z klas: 7, 8 i III gim.
  8. Akcja Katolicka organizuje wyjazd do kina 25 listopada, na godz. 16.00, na film „Największy dar”. Koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy w zakrystii do środy.
  9. Następna niedziela jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego, Niedzielą Chrystusa Króla. W niedzielę tę, odpowiadając na prośbę wspólnoty przełożonych i kleryków, w ramach tzw. pomocy jesiennej, przeprowadzimy zbiórkę do puszek mającą na celu wsparcie Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarę.
  10. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela miesiąca. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam wszystkie dzieci.

 

Intencje mszalne (19 listopada – 25 listopada):

 

poniedziałek (19 listopada) – godz. 17.00:

+ Tadeusz Dziedzic – w rocz. śmierci;

+ Bronisław Myrda (greg. 17)

+ Joanna Stróż – int. od kolegów z pracy taty Janusza;

wtorek (20 listopada) – godz. 17.00: 

+ Joanna Stróż – int. od Pawła Babiucha z rodziną;

+ Bronisław Myrda (greg. 18)

+ Joanna Stróż – int. od kolegów z pracy taty Janusza;

 środa (21 listopada) – godz. 17.00: 

+ Maria i Kazimierz – w rocz. śmierci Marii;

+ Bronisław Myrda (greg. 19)

+ Joanna Stróż – int. od kolegów z pracy taty Janusza;

czwartek (22 listopada) – godz. 17.00:

+ Andrzej Piekło – w rocz. śmierci;

+ Bronisław Myrda (greg. 20)

+ Andrzej Kot – z okazji urodzin;

piątek (23 listopada) – godz. 17.00:

+ Bronisława i Bronisław Bojda – w 5 rocz. śmierci Bronisławy;

+ Bronisław Myrda (greg. 21)

O zdrowie dla Renaty;

sobota (24 listopada) – godz. 17.00:

+ Stanisław i Bronisława Michałek – w rocz. śmierci Stanisława;

+ Bronisław Myrda (greg. 22)

+ ks. Dariusz Drozd;

niedziela (25 listopada):

7.30  –   W int. parafian;
10.30  – 1) + Maria i Józef Miś; 2) + Anna Koryl – int. od nauczycieli ZS w Łukawcu;

14.00  –  + Józef Ślęzak – w 4 rocz. śmierci – int. od żony;

+ Bronisław Myrda (greg. 23)