1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za zakupione kwiaty. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Patrzyk, Czapkowski, Głowiak, Bednarz i Kluz.
  2. Różaniec przed sumą 15 sierpnia poprowadzi Róża pani Edyty Więcek i 19 sierpnia Róża pana Józefa Stróża.
  3. W poniedziałek (13 sierpnia) Msza św. będzie rano, o godz. 7.30.
  4. W środę – 15 sierpniaUroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 7.30, 10.30 i 14.00. Na sumie o 10.30 poświęcimy wieńce, które będą znakiem naszej wdzięczności wobec Boga za Jego Opatrzność – pełną miłosierdzia troskę o nas i za Jego błogosławieństwo w naszej pracy. Przed sumą uroczyste wejście w wieńcami. Proszę, aby delegacje z wieńcami przed Mszą św. zgromadziły się przed zakrystią. Zachęcam również do przygotowania uroczystej procesji z darami –  z tym, co symbolizować będzie owoc pracy naszych rąk. Na każdej Mszy św. poświęcenie owoców, ziół i kwiatów
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia – po Mszy św. o godz. 14.00. Zachęcam do modlitwy i przedstawiania swych intencji.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek i III sobota miesiąca – zapraszam do modlitwy i wypraszania potrzebnych łask w Nowennie do Miłosierdzia Bożego i do św. Jana Pawła II.
  7. Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarność.
  8. Pielgrzymka rowerowa do Leżajska zaplanowana jest na sobotę 25 sierpnia. Wyjazd po Mszy św. o godz. 7.30. Trasa liczy ok. 70 km tam i z powrotem. W Leżajsku zaplanowany jest obiad, zwiedzanie i modlitwa w Bazylice oo. Bernardynów. Na trasie będzie nam towarzyszył wóz strażacki z hakami na rowery – gdyby ktoś nie mógł kontynuować jazdy będzie mógł przesiąść się do samochodu. Tempo nie będzie duże, będą postoje. Zachęcam do udziału. Zapisy w zakrystii potrwają do 20 sierpnia – po tym dniu trzeba zgłosić ilość osób na obiedzie.

 

Intencje mszalne (13 sierpnia – 19 sierpnia):

 

poniedziałek (13 sierpnia) – godz. 07.30: 

+ Anna Bieniasz – int. od Romana Nogi;

+ Kazimierz Lęcznar – int. od rodziny Cieślów i Nędzów;

wtorek (14 sierpnia) – godz. 18.00: 

W 14 rocznicę urodzin Julii – o opiekę Jezusa Miłosiernego i Maryi Matki Miłosierdzia;

środa (15  sierpnia): 

7.30  –   W intencji parafian;
10.30  – + Maria Polak – int. od męża z okazji imienin;

14.00  – + Maria i Fabian Wiercioch;

czwartek (16 sierpnia) –  godz.   18.00:

+ Marianna, Stanisław i Wiesława Jankowscy;

piątek (17 sierpnia) – III piątek miesiąca– godz. 18.00:

+ Józefa Grata – int. od Róży p. Józefy Nowak;

sobota (18 sierpnia) – III sobota miesiąca – godz. 18.00:

+ Antonina i Onufry Michałek oraz + Andrzej i Anna Miś;

niedziela (19 sierpnia):

7.30  –   W int. parafian;
10.30  – + Janina i Michał;

14.00  – + Zofia Bednarz – w 1 rocznicę śmierci