1. Dzisiaj składka na tacę przeznaczona jest na potrzeby Katolickiego Radia VIA.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. Za przystrojenie kościoła kwiatami dziękujemy nowożeńcom Kamilowi i Angelice Siwcom, życząc im Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Miłosierdzia w ich małżeńskim życiu. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Szala, Ożóg, i 3 rodz. Ząbków.
  3. Różaniec przed sumą 17 czerwca Róża pani Józefy Miś.
  4. Dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji w naszym kościele parafialnym jubileuszu 25lecia kapłaństwa ks. Waldemara Cisło: Radzie Parafialnej, dzieciom, młodzieży, scholi z Panią Jolantą Wojewódką, oazie, ministrantom oraz Pani Agnieszce Rogali za udekorowanie kościoła i pani Elżbiecie Ząbek za pomoc w doborze tekstów.
  5. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia w środę po Mszy św. – zachęcam do przedstawiania swoich próśb.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek i III sobota miesiąca. Zapraszam do uczestnictwa w Nowennie do Miłosierdzia Bożego i w Nowennie do św. Jana Pawła II, oraz do przedstawiania swych intencji.
  7. W sobotę, o godz. 11.00 odbędzie się zbiórka ministrantów.
  8. W następną niedzielę, 17 czerwca, świętować będziemy 40lecie naszej parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Łukawcu. Mszy św. dziękczynnej sprawowanej o godz. 15.00 przewodniczył będzie J.E. Ks. bp Kazimierz Górny, pierwszy biskup rzeszowski. Serdecznie zapraszam wszystkich do uczestnictwa w tym historycznym wydarzeniu. Zapraszam wszystkie ruchy i organizacje działające na terenie naszej parafii: OSP z pocztem sztandarowym, Koło Gospodyń Wiejskich i Zespół ŁUKAWIANIE w strojach ludowych oraz wszystkie Róże Różańcowe i wszystkie grupy przyparafialne. Są to Urodziny naszej parafii. Z tej okazji przystrójmy nasze domy i wywieśmy flagi.
  9. Następna niedziela to III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  10. Jest kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Torunia. Chętni do udziału w tym naszym parafialnym wyjeździe mogą zgłaszać się do zakrystii.
  11. Od 11 do 15 czerwca można będzie na terenie naszej parafii skorzystać z usług kominiarskich.

 

Intencje mszalne (11 czerwca – 17 czerwca):

 

poniedziałek (11 czerwca) – godz. 18.00: 

+ Emilia Dragan – int. od sąsiadów;

+ Helena Nowak –greg. (29);

wtorek (12 czerwca) – godz. 18.00: 

+ Maria Kuraś – int. od syna Roberta z rodziną;

+ Helena Nowak – greg.(30) – zakończenie Mszy św. gregoriańskich;

+ Maria Nowak – od rodziny Pasierb z Krzemienicy;

środa (13 czerwca) – godz. 18.00:

+ Krystyna i Bronisław;

+ Ewa Wiercioch;

+ Maria Nowak – od rodziny Wierciochów;

czwartek (14 czerwca) – godz. 18.00:

+ Antonina, Kazimierz i Julia Paja;

+ Maria Nowak – od rodziny Michałków z Trzciany;

piątek (15 czerwca) – godz. 18.00:

+ Maria Nowak – int. od syna Piotra z żoną;

+ Maria Nowak – od kolegów i koleżanek z pracy córki Agaty;

sobota (16 czerwca) – godz. 18.00:

O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla sióstr różańcowych i ich rodzin –  Int. od Róży p. Alfredy Miś;

+ Maria Nowak – od zarządu i pracowników firmy Vidok.

niedziela (17 czerwca):

7.30  –   + Maria i Stanisław Noga – w 2 rocz. śmierci Stanisława;

10.30  –  W intencji Natalii – z okazji 18tych urodzin – z prośbą o błogosławieństwo Boże, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej – int. od chrzestnej Beaty;

15.00  –  W int. parafian;