1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę 200 zł. O podjęcie tej posługi w następnym tygodniu proszę rodziny: Sokołowski, Gaweł, Wąsacz, Puziewicz, Wiercioch.
  2. Różaniec przed sumą 8 kwietnia poprowadzi Róża pani Zofii Jankowskiej.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zapraszam do uczestnictwa i przedstawiania swoich intencji.
  4. I Czwartek miesiąca – pamiętać będziemy w modlitwach o kapłanach i prosić będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  5. I piątek miesiąca – o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość prywatnej adoracji. Od 17.00 możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej.
  6. I sobota miesiąca – wizyta u chorych od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać do pana kościelnego. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam szczególnie Róże Różańcowe i tych, którzy podjęli Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka poczętego. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  7. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam wszystkich ministrantów na zbiórkę.
  8. W sobotę na Mszę św. zapraszam uczniów kl. III gim. przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami. Podczas Mszy św. młodzieży zostaną wręczone modlitewniki. Na zakończenie krótkie spotkanie.
  9. II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nasz Odpust Parafialny. Msze św.: o godz. 7.30, uroczysta Suma o 11.00, której przewodniczył będzie ks. Krzysztof Rzepka – notariusz Kurii Przemyskiej i ostatnia Msza św. o godz. 14.00.
  10. Na uroczystą sumę odpustową zapraszam wszystkie grupy i organizacje działające na terenie naszej parafii. Zapraszam OSP z pocztem sztandarowym, KGW, Zespół Łukawianie, Akcje Katolicką, KSM, Oazę i świętującą Caritas.
  11. W II Niedziela Wielkanocna jest również świętem patronalnym Caritas, także naszego Parafialnego Zespołu Caritas i Szkolnego Koła Caritas. Wraz z całym Kościołem w Polsce tego dnia rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Po wszystkich mszach świętych dzieci ze Szkolnego Koła Caritas i członkowie Parafialnego Zespołu Caritas  będą zbierać datki do puszek, które zostaną  przeznaczone na potrzeby Caritas Diecezjalnej.

 

Intencje mszalne (3 kwietnia – 8 kwietnia):

 

wtorek (3 kwietnia) – godz. 18.00: 

+ Emilia Pokrzywa – int. od siostry Marii z rodziną;

środa (4 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Maria Polak – int. od córki Renaty z rodziną;

+ Maria Polak – int. od siostry z rodziną;

 czwartek (5 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Anna Noga – int. od Róży p. Anieli Noga;

piątek (6 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Maria Polak – int. od córki Renaty z rodziną;

sobota (7 kwietnia) – godz. 18.00:

+ Emilia Pokrzywa – int. od rodziny Pasierbów z Łąki;

niedziela (8 kwietnia):

7.30  –   + Ryszard Tomaka;
11.00  –  1) w int. parafian; 2) + Andrzej Kamiński – int. od syna z rodziną;

14.00  –  + Emilia Pokrzywa – int. od sąsiadów córki Elżbiety;

              + Maria Polak – int. odbraci;