1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego, Niedziela Chrystusa Króla. Odpowiadając na prośbę wspólnoty przełożonych i kleryków, w ramach tzw. pomocy jesiennej, przeprowadzamy zbiórkę do puszek mającą na celu wsparcie Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarę.
  2. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Płoszaj, Smyczek, Szuberla, Miś, Sołtys, Miś.
  3. Różaniec przed sumą 3 grudnia poprowadzi Róża pani Anieli Noga.
  4. W imieniu własnym i Parafialnego Zespołu Caritas pragnę podziękować panom: Januszowi Koniowi i Mariuszowi Więckowi oraz innym sponsorom i ofiarodawcom, którzy wsparli finansowo i materialnie uroczystości jubileuszowe Caritas w naszej parafii. Dziękuję za pracę i czas poświęcony dla przygotowania wspólnego spotkania, paniom: Iwonie Noga, Magdalenie Nowak- Harko, Oktawii Gołąb i Małgorzacie Antas. Serdeczne Bóg Zapłać.
  5. Bardzo dziękuję panu Wacławowi Jankowskiemu za ostatnie prace elektryczne przy oświetleniu kościoła. Bóg Zapłać.
  6. W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zachęcam do wspólnej modlitwy i przedstawiania swoich intencji.
  7. W środę na Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszam młodzież III gim. przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  8. I piątek miesiąca: Nabożeństwo Pierwszopiątkowe – O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja prywatna do godz. 17.00Od godz. 15.30  możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej – zapraszam dzieci, młodzież i wszystkie osoby, które potrzebują sakramentu pojednania.
  9. I sobota miesiącawizyta u chorych od godz. 9.00. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00. Na tę Mszę św. szczególnie zapraszam wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii i osoby, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Od przyszłej niedzieli tj. od I niedzieli Adwentu, Parafialna Caritas rozpocznie rozprowadzanie świec wigilijnych w cenie 5 zł mała i 12 zł duża.   Można będzie również zakupić kartki  oraz inne asortymenty świąteczne. Cena świec jest taka, jaką nam wyznaczyła Caritas Diecezjalna. Gdy ktoś ofiaruje więcej, nadwyżka zostanie przeznaczona na parafialną Caritas.
  11. 10 grudnia, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 14.00, w naszym kościele, tradycyjnie już, będzie gościł św. Mikołaj. Spotka się z ministrantami i Oazą Dzieci Bożych. Chętnie spotka się również z  innymi dziećmi, których nie będzie miał okazji spotkać w innych miejscach. Gdyby rodzice chcieli, aby św. Mikołaj dostarczył paczki ich pociechom w naszym kościele, bardzo prosimy o kontakt do najbliższej niedzieli.


Intencje mszalne (27 listopada – 3 grudnia):

 

poniedziałek (27 listopada) – godz. 17.00:

+ Bronisław Pieczonka – int. od sąsiadów Pietraszków;

wtorek (28 listopada) – godz. 17.00: 

+ Piotr Kloc – w rocznicę śmierci;

środa (29 listopada) – godz. 17.00: 

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla sióstr różańcowych – int. od Róży p. Janiny Pudło;

czwartek (30 listopada) – godz. 17.00:

+ Andrzej Jucha – w 36 rocz. śmierci;

piątek (1 grudnia) – godz. 17.00:

+ Stanisława Bielenda – int. od siostry;

sobota (2 grudnia) – godz. 17.00:

+ Julian Kuras;

niedziela (3 grudnia):

7.30  –  + Maria i Jan Michałek – w 19 rocz. śmierci Marii;

10.30  – + Józefa i Franciszek Rząsa;

14.00  – W int. parafian;