1. Dzisiaj III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dzisiaj, w I Światowy Dzień Ubogich, który przeżywamy pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”, w naszej parafii będziemy gościć J.E. Ks. Bpa Jana Wątrobę, biskupa rzeszowskiego, pod przewodnictwem którego o godz. 14.00 dziękować będziemy Bogu za 25 lat działalności naszego Parafialnego Zespołu Caritas i wypraszać Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
  3. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Pomykała, Jarecki, Palczewski, Kłęk i Kłęk.
  4. Różaniec przed sumą 26 listopada poprowadzi Róża pani Anieli Michałek.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zachęcam do wspólnej modlitwy i przedstawiania swoich intencji.
  6. W soboty o godz. 15.00 odbywają się spotkania Oazy Dzieci Bożych. Zapraszam do uczestnictwa dzieci z klas od 3 do 6.
  7. Następna niedziela jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego, Niedzielą Chrystusa Króla. W niedzielę tę, odpowiadając na prośbę wspólnoty przełożonych i kleryków, w ramach tzw. pomocy jesiennej, przeprowadzimy zbiórkę do puszek mającą na celu wsparcie Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarę.
  8. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela miesiąca. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam wszystkie dzieci.
  9. DD „Tabor”, przy ul. Połonińskiej 25, zaprasza w dniach 15-17 grudnia 2017 r. na rekolekcje pt.: „Z ziemi Egipskiej do ziemi Obiecanej”, którym będzie przewodniczył o. Józef Witko OFM – franciszkanin, znany i ceniony duszpasterz. Pomógł już rzeszom ludzi zagubionych i opętanych.


Intencje mszalne (20 listopada – 26 listopada):

 

poniedziałek (20 listopada) – godz. 17.00:

     W intencji Maksymiliana, w 18 rocznicę urodzin, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu.

wtorek (21 listopada) – godz. 17.00: 

+ Bronisław Pieczonka – int. od wnuczki Justyny z rodziną i wnuczki Sylwii;

środa (22 listopada) – godz. 17.00: 

     W intencji Oliwii, w 18 rocznicę urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i  z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia i wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu.

czwartek (23 listopada) – godz. 17.00:

     + Andrzej Piekło – w rocznicę śmierci;

piątek (24 listopada) – godz. 17.00:

     + Stanisław i Antonina Rydz;

sobota (25 listopada) – godz. 17.00:

     + Józef Pudło – intencja od żony;

niedziela (26 listopada):

       7.30  –  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i ich rodzin;

     10.30  – + Józef i Maria Miś;

     14.00  – W int. parafian;