1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Ślisz, Peszko, Rejman, Grata, Wantrych.
  2. Różaniec przed sumą 12 listopada poprowadzi Róża pani Janiny Chmiel.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia połączona z modlitwą za zmarłych. W środę również zakończenie Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych i ostanie w tym roku nabożeństwo wypominkowe za zmarłych. Składam serdeczne Bóg Zapłać za ofiary składane z racji Wypominek. Niech nasza pamięć i modlitwa w intencji zmarłych towarzyszy nam przez cały miesiąc listopad. Jeśli pogoda pozwoli w środę pójdziemy z procesją na cmentarz. Proszę zabrać ze sobą znicze.
  4. W najbliższą sobotę, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. Zespół Śpiewaczy Łukawianie wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury oraz Zespołem Szkół i Parafią pw. Miłosierdzia Bożego serdecznie zapraszają wszystkich na godzinę 16:00 na uroczysta Mszę Świętą w intencji Ojczyzny oraz w intencji Zespołu Łukawianie w 10 rocznicę działalności. Po uroczystej liturgii zapraszamy na godzinę 17:15 do Szkoły Podstawowej w Łukawcu na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. W programie pt. „Wolność łączy pokolenia” wystąpią uczniowie Szkoły Podstawowej w Łukawcu wraz z Zespołem Łukawianie.
  5. W sobotę na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 16.00 zapraszam wszystkie grupy i organizacje działające na terenie naszej parafii, w tym strażaków z pocztem sztandarowym. Skoro „Wolność ma łączyć pokolenia”, przyprowadźmy na tę Mszę św. również dzieci. Zapraszam do wspólnego uczczenia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości również poprzez wywieszanie flag narodowych.
  6. W niedzielę, 12 listopada będziemy przeżywać 9 Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Przed kościołem zostanie przeprowadzona składka do puszek na pomoc chrześcijanom prześladowanym.


Intencje mszalne (6 listopada – 12 listopada):

 

poniedziałek (6 listopada) – godz. 17.00:

     + Bronisław Pieczonka – int. od rodziny Krzysztoń;

     + Wiesław Dobrzański – od pracowników firmy Koral – poza parafią;

 

wtorek (7 listopada) – godz. 17.00:

      + Antonina i Wenanty Pieczonka

      + Helena Nowak – od rodziny Makara – poza parafią;

środa (8 listopada) – godz. 17.00:

      W intencji zmarłych polecanych w Wypominkach;

     + Helena Nowak – od Andrzeja i Ewy z rodziną – poza parafią;

 

czwartek (9 listopada) – godz. 17.00:

     + Ludwika i Franciszek Wąsacz;

     + Helena Nowak – od kolegów i koleżanek Andrzeja z ZDZ w Rzeszowie – poza parafią;

 

piątek (10 listopada) – godz. 17.00:

     + Katarzyna i Stanisław Wisz – int. rodziny Wiszów;

     + Wiesław Dobrzański – od pracowników ZDZ Rzeszów – poza parafią;

     + Helena Nowak – od kolegów i koleżanek Andrzeja z ZDZ w Rzeszowie – poza parafią;

 

sobota (11 listopada) – godz. 16.00:

     1) W intencji Ojczyzny; 2) W intencji Zespołu „Łukawianie” – w 10 rocznicę działalności, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla członków Zespołu; 3) + Józef Gaweł – w 13 rocznicę śmierci; 

     + Wiesław Dobrzański – od pracowników ZDZ Rzeszów – poza parafią;

 

niedziela (12 listopada):

         7.30  –  + Genowefa i Józef Kuźniar;

      10.30  – W int. parafian;

      14.00  – + Józef i Maria Pachorek;