Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA jest dla tych, którzy są ciekawi. Dla tych, którym nie jest wszystko jedno. Dla tych, którzy poszukują prawdy i odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wreszcie dla tych, którzy kochają kino i chcą w nim spędzać czas w przekonaniu, że nie był to czas stracony.

Festiwal rozpocznie się 4 listopada przedpremierowym pokazem filmu „Sprawa Chrystusa” w reżyserii Johna Gunna. To oparta na faktach opowieść o Lee Stroblu – wybitnym dziennikarzu, laureacie Nagrody Pulitzera, który z perspektywy ateisty i racjonalisty przeprowadził drobiazgowe „śledztwo” w sprawie faktów dotyczących zmartwychwstania Jezusa. Badania doprowadziły do tego, że sam stał się  chrześcijaninem…

Projekcje festiwalowych filmów będą się odbywały w kinie ZORZA w Rzeszowie w kolejne soboty i niedziele, od 4 do 26 listopada. Niektórym pokazom będą towarzyszyć spotkania z gośćmi specjalnymi: reżyserem filmu „Ziemia bezdomnych” Marcinem Janosem Krawczykiem, wspólnotą Taize z Rzeszowa, Beatą Bodzioch z grupy modlitewnej Kustodia, która w Łagiewnikach modli się za kapłanów, Mateuszem Brygiem – koordynatorem Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

Gorąco zapraszamy na Festiwal ARKA! Życzymy wielu dobrych wrażeń, ciekawych odkryć, radości i pięknej przygody.

Rezerwacje, a także szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod nr telefonu: 17 853 26 37

oraz

www.kinozorza.pl; zorza@kinozorza.pl

Więcej informacji na: www.festiwalarka.pl